• Dziś 27°/16°
  • Jutro 23°/13°
  • Jakość powietrza (CAQI): 11
Wiadomości

Zderzenie motocyklisty z audi. Auto wcześniej brało udział w innym wypadku

19 lipca 2023, 16:20, Anna Kluwak
fot. Anna Kluwak
W Kłodawie koło Gorzowa doszło do wypadku. Z ustaleń policji wynika, że kierujący pojazdem z przyczepą wymusił pierwszeństwo na motocykliście i doprowadził do zderzenia, przez motocyklista przewrócił się i uderzył w audi. Co ciekawe, w wypadku brało udział rozbite audi, które zaledwie trzy godziny wcześniej zderzyło się z ciężarówką na rondzie Górczyńskim. Natomiast kierowca, który wymusił pierwszeństwo, odjechał z miejsca zdarzenia.

Zanim zatankujesz, sprawdź ceny paliw w Gorzowie.

W środę 19 lipca o godz. 15.38 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o wypadku przy ul. Gorzowskiej w Kłodawie. Na miejsce zostały wysłane dwa zastępy straży pożarnej, policja i pogotowie.

Coś Cię wkurza? Widzisz coś niepokojącego? Daj nam znać! Napisz do nas na WhatsApp-ie lub Messengerze.

Kiedy na miejsce dotarły służby okazało się, że doszło tam do zderzenia motocyklisty i samochodu osobowego marki audi oraz jeszcze jednego pojazdu. Ranny został 35-letni motocyklista, który został zabrany do szpitala w Gorzowie.

- Motocyklista jechał w kierunku Gorzowa. Natomiast kierowca dużego pojazdu z przyczepą jechał od strony Gorzowa i skręcając w lewo w kierunku Chwalęcic, wymusił pierwszeństwo na motocykliście i doprowadził do zderzenia, przez motocyklista przewrócił się i uderzył w audi, które jechało na warsztat. Pojazd, który wymusił pierwszeństwo przejazdu, odjechał z miejsca zdarzenia – mówi Agata Kądziołka z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

W tym zdarzeniu nie byłoby nic dziwnego, gdyby nie fakt, że w zdarzeniu brało udział to samo audi, które zaledwie trzy godziny wcześniej uczestniczyło w wypadku na rondzie Górczyńskim. Tam w znajdujące się na rondzie audi wjechał pojazd ciężarowy marki iveco, który wyrwał drzwi w osobówce.

 

Poszkodowany motocyklista prosi o pomoc. - Może któryś z kierowców miał wideorejestrator i zarejestrował tablice pojazdu, który uciekł z miejsca zdarzenia. Był to pojazd typu pickup/bus, koloru czarnego oraz przyczepa - opisuje pan Dawid, ranny motocyklista.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości