• Dziś 30°/19°
  • Jutro 27°/16°
  • Jakość powietrza (CAQI): 20
Wiadomości

Ciężarówka zderzyła się z audi. W osobówce aż wyrwało drzwi

19 lipca 2023, 12:46, Marcin Kluwak
fot. czytelnik Radek
W środowe południe doszło do wypadku na rondzie Górczyńskim. Kierujący ciężarówką wymusił pierwszeństwo przejazdu i doprowadził do zderzenia z samochodem osobowym marki audi znajdującym się na rondzie. Siła uderzenia była tak duża, że w audi wyrwało drzwi.

W środę 19 lipca o godz. 12.15 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o wypadku na rondzie Górczyńskim. Na miejsce została wysłana straż pożarna, policja i pogotowie.

Doszło tam do zderzenia pojazdu ciężarowego marki iveco z samochodem osobowym marki audi. 64-letni mężczyzna kierujący pojazdem ciężarowym marki iveco jechał ul. Czartoryskiego w kierunku ronda Górczyńskiego, natomiast 37-letnia kobieta kierująca audi jechała od strony ul. Górczyńskiej, przez rondo Górczyńskie w stronę ul. Wyszyńskiego.

- Kierujący pojazdem ciężarowym wjeżdżając na rondo Górczyńskie wymusił pierwszeństwo przejazdu na kierującej kobiecie, która znajdowała się na rondzie i doprowadził do zderzenia. W wyniku wypadku, 37-latka z obrażeniami kręgosłupa została zabrana do szpitala – mówi Agata Kądziołka z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości