• Dziś 25°/17°
  • Jutro 28°/18°
  • Jakość powietrza (CAQI): 7
Wiadomości

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Gorzowie. Tak prezentowały się psie piękności [zdjęcia]

15 lipca 2023, 14:20, Anna Kluwak
W sobotę 15 lipca i niedzielę 16 lipca stadion żużlowy im. Edwarda Jancarza w Gorzowie należy do psich piękności. Wszystko w ramach Międzynarodowej Wystawy Psów Rasowych w Gorzowie. W konkursie bierze udział ponad 1500 czworonogów.

Zimna woda, wiatraki i namioty zapewniające cień - to podstawowe wyposażenie właścicieli czworonogów, które biorą udział w Międzynarodowej Wystawie Psów Rasowych w Gorzowie. Chociaż w sobotę 15 lipca było bardzo upalnie, to wszyscy dbali o swoje psiaki, aby zapewnić im komfortowe warunki podczas udziału w konkursie.

W Międzynarodowej Wystawie Psów Rasowych, która odbywa się na stadionie bierze udział 1544 psich piękności z ponad 200 ras. W sobotę czworonogi prezentują się na 13 ringach, a w niedzielę na 14 ringach. Będą to m.in. takie rasy jak chart afgański, chongqing dog, pudel wielobarwny toy, nagi pies meksykański miniaturowy, welsh corgi cardigan, płochacz niemiecki, alaskan malamute, chow chow czy też shiba.

Na wystawie przyznawane będą wnioski CACIB oraz CWC na tytuł Championa Polski. Psy z klasy młodzieży powalczą o tytuł - zwycięzca młodzieży, natomiast weterany o tytuł zwycięzca weteran.

Międzynarodowa wystawa psów potrwa w sobotę do godz. 17. Natomiast w niedzielę 16 lipca prezentacja poszczególnych ras na ringach będzie odbywała się w godz. 10-14. Z kolei o godz. 15 rozpoczną się konkurencje finałowe.

Jeżeli ktoś będzie chciał podziwiać psie piękności na stadionie, może śmiało to zrobić. Wstęp na imprezę wolny.

FotoreportażPodziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości