• Dziś 11°/2°
  • Jutro 11°/0°
  • Pojutrze 11°/2°
  • Jakość powietrza (CAQI): 21 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Armagedon na S3. Dojazd nad morze to dziś prawdziwa droga przez mękę

15 lipca 2023, 10:47, Marcin Kluwak
fot. Kamil/Sytuacja na S3
Jedziecie z Gorzowa nad morze? Uważajcie! Do niegroźnej kolizji doszło w sobotni poranek na drodze S3 pomiędzy Pyrzycami a Gryfinem w województwie zachodniopomorskim. Zderzyło się tam siedem samochodów. Nic nikomu się nie stało, ale następstwa tej kolizji są dla wszystkich bardzo uciążliwe.

Podróż z Gorzowa w kierunku Morza Bałtyckiego może być dziś dla wielu nie lada wyzwaniem. 

Jak informuje miejscowa policja, do kolizji aż siedmiu samochodów osobowych doszło około godziny 9. Miało to miejsce na 14 kilometrze drogi S3, pomiędzy węzłami Pyrzyce a Gryfino. Wszyscy z tego zdarzenia wyszli cało i zdrowo, ale ruch został momentalnie wstrzymany.

To miało swoje konsekwencje. Około 10, czyli godzinę po zdarzeniu korek miał już długość około 10 kilometrów. 40-50 minut później, policjanci z Gryfina mówili już o zatorze o długości 15 kilometrów!

Kierowcy, którzy mogli - uciekali z drogi S3. Służby otworzyły bramki. Nasi czytelnicy informowali, że otwarta jest bramka przed Pyrzycami. Tamtędy ruch w stronę morza przenosił się na starą drogę numer 3. To spowodowało, że po kilkunastu minutach zakorkowane były też i same Pyrzyce.

Korki też pod Szczecinem. 15 kilometrów do węzła Kliniska

Jeszcze gorsza sytuacja jest na obwodnicy Szczecina. Kilka kilometrów za węzłem Klucz, czyli połączeniem dróg S3 i A6, kolejny - prawie 15-kilometrowy korek. Kończy się dopiero daleko za samym Szczecinem - na węźle Kliniska.

Informacje na bieżąco przekazujemy w naszym raporcie na gorzowianin.com/raport

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości