• Dziś 23°/13°
  • Jutro 27°/17°
  • Pojutrze 27°/15°
  • Jakość powietrza (CAQI): 19 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Fragment ul. Kosynierów Gdyńskich zostanie zamknięty. Zmiany w kursowaniu autobusów MZK

13 lipca 2023, 13:00, Marcin Kluwak
fot. Gorzowskie Inwestycje Miejskie
W piątek 14 lipca zamknięty zostanie pas ul. Kosynierów Gdyńskich od skrzyżowania z ul. Roosevelta, Żwirową i Słowiańską do ul. Mickiewicza i Mościckiego. To oznacza utrudnienia i objazdy dla kierowców i autobusów Miejskiego Zakładu Komunikacji w Gorzowie. Przejazd pozostanie w kierunku ul. Roosevelta.

Trwa remont ul. Kosynierów Gdyńskich w Gorzowie wraz z przebudową sieci wodociągowej. W piątek 14 lipca wykonawca przystąpi do kolejnego etapu prac. Zostanie zamknięta zachodnia część ronda Kosynierów Gdyńskich z odcinkiem ul. Kosynierów Gdyńskich od ul. Bohaterów Warszawy do wylotu z ronda, w kierunku ul. Estkowskiego. Jednak to niejedyne zmiany, jakie czekają kierowców.

Również w piątek 14 lipca zostanie zamknięty pas ul. Kosynierów Gdyńskich na odcinku od skrzyżowania z ul. Roosevelta, Żwirową, Słowiańską do skrzyżowania z ul. Mickiewicza i Mościckiego. Nie będzie możliwości skrętu w ul. Kosynierów Gdyńskich od strony ul. Roosevelta i Słowiańskiej. Kierowcy będą mogli jedynie przejechać pasem w kierunku ul. Roosevelta.

W związku z tym, kierowców, jak i pasażerów autobusów MZK czekają utrudnienia i objazdy. Od piątku zostaną wprowadzone następujące zmiany:

- linia nr 104 w kierunku Słowiańskiej/TPV od skrzyżowania z ul. Mieszka I, Roosevelta i Kazimierza Wielkiego, pojedzie ulicami (obowiązujące przystanki): Mieszka I (Sąd Okręgowy, Pl. Grunwaldzki), Borowskiego (Borowskiego) do ul. Armii Polskiej, gdzie powróci na dotychczasową trasę. Dla linii nr 104 zawieszone zostają przystanki: Sąd Okręgowy przy ul. Roosevelta oraz Urząd Wojewódzki i Matejki przy ul. Kosynierów Gdyńskich,

- linia nr 105 w kierunku Os. Staszica od skrzyżowania ulic: Roosevelta, Kazimierza Wielkiego i Mieszka I pojedzie ulicami (obowiązujące przystanki): Mieszka I (Sąd Okręgowy), Mickiewicza i od skrzyżowania z ulicą Kosynierów Gdyńskich, powróci na stałą trasę. Dla inii nr 105 zawieszony zostanie przystanek Sąd Okręgowy przy ul. Roosevelta w kierunku os. Staszica.

- trasy linii 104, w kierunku Bora-Komorowskiego i linii 105 w kierunku Cmentarza Brama II, pozostają niezmienione.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości