• Dziś 30°/19°
  • Jutro 27°/16°
  • Jakość powietrza (CAQI): 10
Wiadomości

Gorzów: Doszło do awarii zasilania. Nie jeżdżą tramwaje

10 lipca 2023, 10:23, Marcin Kluwak
fot. Marcin Kluwak
W poniedziałkowy poranek doszło do awarii zasilania sieci trakcyjnej przy ul. Dowgielewiczowej w Gorzowie. W związku z tym, zostały uziemione tramwaje linii nr 1 i 3. Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie uruchomił autobusową komunikację zastępczą.

W poniedziałek 10 lipca przed godz. 10 do redakcji portalu gorzowianin.com zaczęli zgłaszać się czytelnicy, który dopytywali się, co się stało, że nie kursują tramwaje w kierunku Dowgielewiczowej. - Co się dzieje, że wszystkie tramwaje stoją? - pytał się Bartek. - Czy wiecie co się stało, że tramwaje stoją? - napisał z kolei Zbigniew.

Jak się okazało, na rondzie Santockim utknęły trzy tramwaje jadące w kierunku Dowgielewiczowej, kolejny na Walczaka. - Doszło do awarii zasilania sieci trakcyjnej przy ul. Dowgielewiczowej. W związku z tym uruchomiono autobusową komunikację zastępczą. Trwają prace nad usunięciem awarii – mówi Marcin Pejski, rzecznik prasowy Miejskiego Zakładu Komunikacji.

W związku z tym, tramwaje linii nr 1 i 3 zostały uziemione. Autobusowa komunikacja zastępcza T1 kursuje od przystanku „Dowgielewiczowej” do przystanku „Jagiełły”.

AKTUALIZACJA

godz. 11.15 – Awaria została usunięta. Tramwaje linii nr 1 i 3 kursują już normalnie.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości