Dzieje się wokół Gorzowa

Powiatowe Święto Plonów. Gwiazdą wieczoru zespół MIG

21 sierpnia 2023, 11:56
W sobotę 26 sierpnia w Dąbroszynie odbędzie się Powiatowe Święto Plonów. W programie mnóstwo atrakcji, w tym ceremoniał dożynkowy czy konkurs z losowaniem nagród. Na scenie wystąpi zespół Good Music Fans oraz zespół MIG.

Dzieje się wokół Gorzowa. Piknik Lotniczy, a na scenie Skolim i Stachursky

18 sierpnia 2023, 12:30
Fani lotnictwa powinni wybrać się w ten weekend do Trzebicza Nowego koło Drezdenka. Odbywa się tam jubileuszowy 30. Piknik Lotniczy, podczas którego można podziwiać nie tylko podniebne akrobacje, ale również samoloty z bliska. Wieczorem na scenie wystąpi natomiast Skolim oraz Stachursky.

Dzieje się wokół Gorzowa. Kłodawa zaprasza na dożynki gminne

18 sierpnia 2023, 10:15
W niedzielę 20 sierpnia w Wojcieszycach koło Gorzowa odbędą się dożynki gminy Kłodawa. W programie mnóstwo atrakcji, w tym konkurs na wieniec dożynkowy. Na scenie wystąpi m.in. Nadija, Kasia Popowska czy zespół Good Music Fans.

Dzieje się wokół Gorzowa. Lubuskie Święto Chleba, a na wieczór Łzy

18 sierpnia 2023, 07:28
W sobotę 19 sierpnia w Bogdańcu koło Gorzowa odbędzie się Lubuskie Święto Chleba. W programie mnóstwo atrakcji, w tym obrzęd ludowy pokazujący jak powstaje chleb czy konkurs na wieniec dożynkowy. Na scenie wystąpi m.in. Dawid Narożny z zespołu Piękni i Młodzi, Kora Tribute czy Winyl Band. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Łzy.

Święto Pomidora. Wielka bitwa pomidorowa i plejada gwiazd na scenie

17 sierpnia 2023, 10:30
W dniach 25-27 sierpnia w Przytocznej odbędzie się Święto Pomidora połączone z Dniami Przytocznej. W programie mnóstwo atrakcji m.in. wielka bitwa pomidorowa. Na scenie nie zabraknie gwiazd polskiej sceny muzycznej. Podczas Święta Pomidora w Przytocznej wystąpi Gromee, Skolim, Sara James, Grubson, Łydka Grubasa, Endrju, Dj Łukaszenko czy Kassada.

Dzieje się wokół Gorzowa. Koncert Kamila Bednarka na plaży

10 lipca 2023, 09:58
W sobotę 15 lipca w miejscowości Długie odbędzie się Święto Województwa Lubuskiego. W programie mnóstwo atrakcji m.in. regaty, konkurs na budowle z piasku czy festiwal puszczania latawców. Gwiazdą wieczoru będzie Kamil Bednarek, natomiast na zakończenie imprezy zaplanowano pokaz fajerwerków.

Dzieje się wokół Gorzowa. Koncert Kombii na Dniach Sulęcina

15 czerwca 2023, 08:14
W piątek 16 czerwca rozpoczynają się Dni Sulęcina. Świętowanie potrwa aż do niedzieli 18 czerwca. Na mieszkańców i gości czeka wiele atrakcji m.in. koncerty, wystawa fotografii czy przedstawienie teatralne. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Kombii.

Dzieje się wokół Gorzowa. Dni Grodu Santok

12 czerwca 2023, 08:30
W sobotę 17 czerwca odbędą się Dni Grodu Santok. Najważniejszym punktem imprezy jest historyczna Bitwa o Santok. Nie zabraknie również pokazów kaskaderki konnej czy średniowiecznego rzemiosła. Natomiast punktem wieczoru jest koncert zespołu Future Folk.

Dzieje się wokół Gorzowa. Zabytkowe auta na zlocie Classica Mierzęcin

8 czerwca 2023, 13:16
W dniach 17-18 czerwca w Pałacu Mierzęcin w powiecie strzelecko-drezdeneckim odbędzie się zlot zabytkowych samochodów Classica Mierzęcin. Na fanów zabytkowej motoryzacji czekają rzadkie egzemplarze, pięknie odrestaurowane auta. Całość dopełnią stylizacje retro uczestników zlotu.

Dzieje się wokół Gorzowa. Jarmark Strzelecki

26 maja 2023, 13:14
W sobotę 27 maja na na Rynku Miejskim w Strzelcach Krajeńskich odbędzie się Jarmark Strzelecki. Gwiazdami wieczoru, które pojawią się na strzeleckiej scenie będzie Mesajah oraz Beata i zespół Bajm.


Fotoreportaże