• Dziś 30°/19°
  • Jutro 27°/16°
  • Jakość powietrza (CAQI): 10
Wiadomości

Awaria usunięta. Piłsudskiego ponownie otwarta dla kierowców

1 lipca 2023, 21:13, Marcin Kluwak
fot. archiwum
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Gorzowie zakończyło prace przy naprawie uszkodzonego wodociągu przy ul. Piłsudskiego. Dlatego też w niedzielny poranek 2 lipca zostanie otwarta dla ruchu ul. Piłsudskiego na wysokości przejścia dla pieszych przy sklepie Netto.

W poniedziałkowy poranek 26 czerwca zamknięty został przejazd przez ul. Piłsudskiego na wysokości przejścia dla pieszych przy sklepie Netto. Doszło tam do poważnej awarii sieci wodociągowej, która spowodowała zapadanie się asfaltu. Dlatego też konieczne było zamknięcie drogi i przeprowadzenie niezbędnych robót naprawczych.

Po niespełna tygodniu, PWiK zakończyło prace przy usuwaniu awarii. To oznacza, że w niedzielny poranek 2 lipca zostanie otwarta ulica i przywrócony ruch pojazdów na wysokości przejścia dla pieszych przy sklepie Netto.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości