• Dziś 23°/13°
  • Jutro 27°/17°
  • Pojutrze 27°/15°
  • Jakość powietrza (CAQI): 16 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Karolina Kulczyńska w TOP 10 Miss Polonia 2023

1 lipca 2023, 11:49, Marcin Kluwak
fot. Mateusz Jagielski/Official Miss Polonia
22-letnia Karolina Kulczyńska z Bogdańca koło Gorzowa walczyła o tytuł Miss Polonia 2023. Podczas gali finałowej 22-latce udało się awansować do ścisłej dziesiątki konkursu. Niestety na tym zakończyła się przygoda Karoliny i walka o koronę. Miss Polonia 2023 została 26-letnia Ewa Jakubiec z Wrocławia.

W piątkowy wieczór 30 czerwca w Zakopanem odbył się finał konkursu Miss Polonia 2023. Podczas gali zaprezentowało się 20 kandydatek, wśród nich znalazła się piękna Karolina Kulczyńska z Bogdańca koło Gorzowa. 22-latka studiuje administrację na Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim, a na co dzień pracuje jako braffiterka. Natomiast w wolnym czasie jest podprowadzająca Stali Gorzów, czyli jedna ze Stal Girls.

Podczas finałowej gali, Karolina trafiła do TOP 10 Miss Polonia 2023. Niestety nie udało się jej awansować dalej do ścisłej, finałowej piątki. Natomiast Miss Polonia 2023 została 26-letnia Ewa Jakubiec z Wrocławia.

Karolina tuż po konkursie postanowiła podzielić się swoimi przeżyciami i tym, co ją spotkała podczas uczestniczenia w konkursie Miss Polonia. - To niesamowite jak ogromne wsparcie otrzymałam od mojej rodziny, bliskich, znajomych, od internautów. Przez całą moją drogę w konkursie czułam, że zawsze jest ktoś, na kogo mogę liczyć. Chciałabym podziękować wszystkim za każde ciepło słowo skierowane w moją stronę, za motywację do działania, za wszelkie głosy i udostępnienia. Pomimo, że pojawiają się w życiu chwile słabości (i takie też miewałam), swoją siłę czerpałam, myśląc że nie mogę zawieść osób, które trzymają mocno za mnie kciuki. Jestem wzruszona, że mogę podzielić się z wami tym osiągnięciem i jednocześnie rozpiera mnie dumna, że mogłam reprezentować nasze województwo, moją przepiękną gminę Bogdaniec! Dziękuję Miss Polonia że mogłam być częścią tego niesamowitego wydarzenia – opowiada Karolina Kulczyńska, finalistka Miss Polonia.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości