• Dziś 25°/17°
  • Jutro 28°/18°
  • Jakość powietrza (CAQI): 8
Wiadomości

Masa rowerów przejechała przez Gorzów. Tak rowerzyści kręcili kilometry dla Gorzowa

17 czerwca 2023, 20:54, Marcin Kluwak
W sobotni wieczór kilkuset rowerzystów wzięło udział w czerwcowej masie rowerowej, która przejechała ulicami Gorzowa. Rowerzyści wystartowali z parku Górczyńskiego i mieli do pokonania 11-kilometrową trasę. Wszystko w ramach rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski.

W sobotę 17 czerwca odbyła się masa rowerowa, która była doskonałą okazją do tego, aby kręcić wspólnie kilometry dla Gorzowa. Wszystko przez to, że Gorzów bierze udział w rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski.

Dlatego sobotnia masa rowerowa była doskonałą okazją do przejechania kolejnych kilometrów dla Gorzowa. Jak się okazało, frekwencja dopisała. W parku Górczyńskim skąd o godz. 20 startowała masa rowerowa zgromadził się tłum rowerzystów - od najmłodszych w towarzystwie rodziców, poprzez nastolatków, osoby w średnim wieku, aż po seniorów. Kilkuset rowerzystów pokonało trasę o długości 11 km. Przejazd zakończył się na Starym Rynku.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com

FotoreportażPodziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości