• Dziś 16°/6°
  • Jutro 14°/5°
  • Pojutrze 11°/2°
  • Jakość powietrza (CAQI): 7 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Dzieje się wokół Gorzowa. Koncert Kombii na Dniach Sulęcina

15 czerwca 2023, 08:14, Paulina Woźny
W piątek 16 czerwca rozpoczynają się Dni Sulęcina. Świętowanie potrwa aż do niedzieli 18 czerwca. Na mieszkańców i gości czeka wiele atrakcji m.in. koncerty, wystawa fotografii czy przedstawienie teatralne. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Kombii.

W ramach naszego nowego cyklu "Dzieje się wokół Gorzowa" informujemy naszych czytelników o koncertach i ciekawych wydarzeniach, które odbywają się nie tylko w powiecie gorzowskim, ale również w sąsiednich powiatach.

Dni Sulęcina. Jakie atrakcje przygotowano na Dni Sulęcina?

W piątek 16 czerwca o godz. 18 Dni Sulęcina rozpoczną się od imprezy tanecznej ,,Piątek to dopiero początek’’ na Stadionie Sulęcińskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji

W sobotę 17 czerwca w Parku Miejskim od godz. 12 rozpocznie się festyn rodzinny. W programie możemy zobaczyć wiele atrakcji dla najmłodszych, takich jak: dmuchańce, animacje dla dzieci, warsztaty, konkursy z nagrodami. Dla rodziców również przewidziane są atrakcje, takie jak: prezentacja stoisk sołeckich oraz losowanie nagród, w tym vouchera na rower.

W niedzielę 18 czerwca Sulęcin nie zwalnia tempa, bo najlepsze zostawili na koniec. Od godz. 11 do godz. 22:30 zaproponowanych jest mnóstwo atrakcji.

W Parku Miejskim od godz. 11 do godz. 17 będzie można dowiedzieć się wiele o Sulęcinie – prezentacja firm, stowarzyszeń i instytucji lokalnych. Poza tym od godz. 12 zostanie przedstawione podsumowanie roku artystycznego Sulęcińskiego Ośrodka Kultury i Biblioteki Publicznej w Sulęcinie. Nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych. Zaplanowane są animacje, gry i zabawy, koncert, przedstawienie teatralne, wystawa prac plastycznych i wystawa fotografii.

Dni Sulęcina. Koncert zespołu Kombii podczas Dni Sulęcina

Na scenie głównej na Placu Czarnieckiego od godz. 15.30 zaplanowane są liczne koncerty, a wśród nich o godzinie 21 wystąpi gwiazda wieczoru – zespół Kombii.

Legendarny zespół Kombii posiada wiele znanych przebojów, które łączą pokolenia, jak np.: Słodkiego miłego życia, Pokolenie, Black and white. Kombii może pochwalić się wieloma złotymi i platynowymi płytami oraz wyróżnieniami muzycznymi, takimi jak: Superjedynka w kategorii „Album Roku – pop” za płytę „c.d.„ w 2004 roku, najlepszą płytą „c.d.” podczas Gali Eska Music Awards 2006.

Gwiazda wieczoru – zespół Kombii

Kiedy? Niedziela 18 czerwca

O której? godz. 21

Gdzie? Scena Główna na Placu Czarnieckiego w Sulęcinie

Bilety? Wstęp wolny

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości