• Dziś 30°/19°
  • Jutro 27°/16°
  • Jakość powietrza (CAQI): 10
Wiadomości

Mrozu w Gorzowie. Mrozu wystąpi na Dobry Wieczór Gorzów

12 czerwca 2023, 12:40, Marcin Kluwak
fot. Bartłomiej Nowosielski, Urząd Miasta Gorzowa
W niedzielę 18 czerwca na Starym Rynku w Gorzowie wystąpi Mrozu. Koncert Mroza odbędzie się w ramach cyklu Dobry Wieczór Gorzów. Początek koncertu o godz. 19.

Cykl wydarzeń kulturalno-rozrywkowych Dobry Wieczór Gorzów rozpocznie się w tym roku w piątek 16 czerwca od Nocnego Szlaku Kulinarnego, a zakończy w niedzielę 3 września Nocnym Szlakiem Kulturalnym.

W piątek 16 czerwca na scenie na Starym Rynku wystąpi Ania Rusowicz, w sobotę 17 czerwca Kwartet GaMaYiKa oraz Natalia Przybysz. Jednak oficjalne rozpoczęcie cyklu Dobry Wieczór Gorzów odbędzie się w niedzielę 18 czerwca.

Mrozu gwiazdą Dobry Wieczór Gorzów

W niedzielę 18 czerwca o godz. 19 na scenie na Starym Rynku wystąpi Mrozu. Polski artysta po raz ostatni na koncercie plenerowym wystąpił w Gorzowie w 2016 roku podczas Dni Gorzowa. Wówczas zrobił niezwykłe show. Jak będzie tym razem? Trzeba się przekonać i wybrać na niedzielny koncert.

Mrozu, a właściwe Łukasz Mróz to 36-letni polski piosenkarz, producent muzyczny, kompozytor i autor tekstów. W 2009 wydał debiutancki album studyjny pod nazwą "Miliony monet", a tytułowy singiel z płyty stał się ogólnopolskim przebojem. W kolejnych latach wydał jeszcze następujące płyty: Vabank (2010), Rollercoaster (2014), Zew (2017), Aura (2019) i Złote bloki (2022).

W 2023 roku zdobył 5 Fryderyków w kategoriach: album roku (za Złote Bloki), utwór roku (za utwór "Za Daleko" z gościnnym udziałem Vito Bambino), artysta roku, producent roku oraz autor roku.

Wśród hitów Mroza znajdziemy takie utwory jak "Miliony monet", "Rollercoaster", "Jak nie my to kto", Nic do stracenia", "Za daleko", "Supermoce".

Koncert Mroza w Gorzowie. Mrozu wystąpi w Gorzowie

Kiedy? Niedziela 18 czerwca 2023 roku, godz. 19

Gdzie? Stary Rynek w Gorzowie

Bilety? Wstęp bezpłatny

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości