• Dziś 27°/16°
  • Jutro 23°/12°
  • Jakość powietrza (CAQI): 14
Wiadomości

Stal Gorzów musi zrobić wszystko, by zatrzymać Thomsena

11 czerwca 2023, 16:13, Marcin Kluwak
Pompowanie balonika nazwanego "prekontrakty" trwa w najlepsze. Dziennikarze za wszelką cenę chcą wyciągnąć od Andersa Thomsena informację, czy zostaje w Gorzowie, czy może już zdecydował o przejściu do innego klubu. Mimo że Duńczyk milczy, niektórzy wieszczą jego rozwód z gorzowską Stalą.
Anders Thomsen pojawił się w strefie wywiadów po wygranym, piątkowym meczu z Wilkami Krosno. Zawodnik gorzowskiej Stali był tego dnia bezkonkurencyjny i zdobył komplet punktów. Nic więc dziwnego, że wielu widzi już Duńczyka w swoich szeregach.

Duńczyk został wprost zapytany, przez jednego z dziennikarzy, czy otrzymuje telefony od innych klubów. - Nie wiem – odpowiedział po polsku Thomsen. Dziennikarz nie dawał za wygraną i zapytał po raz kolejny: "Czy aktualnie szósty żużlowiec ligi zostanie w Stali"? - Nie wiem – odpowiedział tak samo zawodnik. 

Jednak nawet tak nic nieznaczące słowa sprawiają, że niektórzy mogę interpretować je bardzo różnie. Przegląd Sportowy pisze: Te tajemniczo brzmiące dwa słowa mogą okazać się bardzo wymowne w kontekście plotek o transferze żużlowca. Sam artykuł na ten temat zatytułowano natomiast tak: "Wymowne słowa Andersa Thomsena. Jaka przyszłość czeka Duńczyka"?

Ankieta

Czy Anders Thomsen opuści Stal Gorzów po sezonie 2023?

  • Tak, to pewne18.67%
  • Nie, to niemożliwe18.87%
  • Ma nadzieję, że to tylko plotki55.3%
  • Jest mi to zupełnie obojętne7.16%
Ankieta zakończona. Dziękujemy!
Oddanych głosów: 991

Sam zainteresowany kilka dni temu wyraźnie powiedział, że przyjedzie jeszcze czas na kontrakty na nowy sezon – Całkowicie skupiam się na tym sezonie, a ewentualne kontrakty na nowy rok są już osobną kwestią i będzie na to czas później – stwierdził Thomsen. 

Thomsen jest obecnie najlepszym zawodnikiem Stali Gorzów. Jego średnia to 2.318 pkt/bieg. W 2015 roku został mistrzem Europy juniorów oraz wicemistrzem świata juniorów. Jest multimedalistą drużynowych mistrzostw Świata i Europy z reprezentacją Danii, a także dwukrotnym Indywidualny mistrzem Danii oraz brązowy medalista w kategorii juniorów.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości