Wiadomości

Patrick Hansen podbija serca gorzowskich kibiców

19 kwietnia 2022, 13:14, mk
Młody Duńczyk bardzo spodobał się gorzowskiej publiczności. W pierwszym meczu w Gorzowie - z lubelskim Motorem Hansen zdobył aż 7 punktów i 2 bonusy, czym bardzo pozytywnie zaskoczył zarówno kibiców, jak i działaczy gorzowskiej Stali.

- Nie tylko podobają mi się zdobycze punktowe Patricka Hansena, który znacząco nam pomaga, ale także jego sposób myślenia na torze oraz umiejętność przyswajania uwag i wiadomości, które są do niego kierowane. Widać, że wdraża je w życie. Współpraca z nim jest przyjemnością – mówił w wywiadzie z Przeglądem Sportowym Stanisław Chomski, trener Moje Bermudy Stali Gorzów.

W drugim spotkaniu - na torze w Lesznie duńczyk również pokazał się z bardzo dobrej strony. Nie dość, że zdobył 6 punktów i dołożył do tego 3 bonusy, to na dodatek wykazuje się ogromną odwagą i jest skuteczny. To miód na serce wszystkich kibiców z Gorzowa, którzy liczą na dobre występy ich drużyny w kolejnych spotkaniach. 

Patrick Hansen podbija serca gorzowskich kibiców nie tylko poprawną polszczyzną, ale także postawą na torze. Duńczyk jest nie tylko skuteczny, ale w swojej jeździe wykazuje się także sporą odwagą. Choćby w meczu z Motorem Lublin stoczył ostry pojedynek z Dominikiem Kuberą, nie odpuszczając Polakowi ani milimetra toru.

Patrick Hansen w dwóch meczach zgromadził na swoim koncie łącznie 13 punktów i 5 bonusów. Jego średnia biegowa to 1,8. 

GOR-LUB:  2', 2, 0, 2, 1'    

LES-GOR: 2, 1', 1', 2', 0 

Patrick Hansen ma 24 lata, do tej pory występował jedynie w niższych klasach rozgrywkowych. Od 2017 roku był zawodnikiem Motoru Lubin, ale w tym samym roku został wypożyczony do Opola. Później reprezentował barwy klubów z Krosna, Rzeszowa, a w 2021 roku wraz z TŻ Ostrowia wywalczył awans do ekstraligi. Od tego sezonu jest zawodnikiem Moje Bermudy Stal Gorzów.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości