Wiadomości

Patrick Hansen podbija serca gorzowskich kibiców

19 kwietnia 2022, 13:14, Marcin Kluwak
Młody Duńczyk bardzo spodobał się gorzowskiej publiczności. W pierwszym meczu w Gorzowie - z lubelskim Motorem Hansen zdobył aż 7 punktów i 2 bonusy, czym bardzo pozytywnie zaskoczył zarówno kibiców, jak i działaczy gorzowskiej Stali.

- Nie tylko podobają mi się zdobycze punktowe Patricka Hansena, który znacząco nam pomaga, ale także jego sposób myślenia na torze oraz umiejętność przyswajania uwag i wiadomości, które są do niego kierowane. Widać, że wdraża je w życie. Współpraca z nim jest przyjemnością – mówił w wywiadzie z Przeglądem Sportowym Stanisław Chomski, trener Moje Bermudy Stali Gorzów.

W drugim spotkaniu - na torze w Lesznie duńczyk również pokazał się z bardzo dobrej strony. Nie dość, że zdobył 6 punktów i dołożył do tego 3 bonusy, to na dodatek wykazuje się ogromną odwagą i jest skuteczny. To miód na serce wszystkich kibiców z Gorzowa, którzy liczą na dobre występy ich drużyny w kolejnych spotkaniach. 

Patrick Hansen podbija serca gorzowskich kibiców nie tylko poprawną polszczyzną, ale także postawą na torze. Duńczyk jest nie tylko skuteczny, ale w swojej jeździe wykazuje się także sporą odwagą. Choćby w meczu z Motorem Lublin stoczył ostry pojedynek z Dominikiem Kuberą, nie odpuszczając Polakowi ani milimetra toru.

Patrick Hansen w dwóch meczach zgromadził na swoim koncie łącznie 13 punktów i 5 bonusów. Jego średnia biegowa to 1,8. 

GOR-LUB:  2', 2, 0, 2, 1'    

LES-GOR: 2, 1', 1', 2', 0 

Patrick Hansen ma 24 lata, do tej pory występował jedynie w niższych klasach rozgrywkowych. Od 2017 roku był zawodnikiem Motoru Lubin, ale w tym samym roku został wypożyczony do Opola. Później reprezentował barwy klubów z Krosna, Rzeszowa, a w 2021 roku wraz z TŻ Ostrowia wywalczył awans do ekstraligi. Od tego sezonu jest zawodnikiem Moje Bermudy Stal Gorzów.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości