• Dziś 20°/12°
  • Jutro 24°/15°
  • Pojutrze 25°/14°
  • Jakość powietrza (CAQI): 27 Dobre powietrze. Możesz bez obaw wyjść na zewnątrz.
Wiadomości

Gdzie wybrać się z psem nad jezioro koło Gorzowa?

27 czerwca 2023, 14:25, Marcin Kluwak
Fot. Pixabay
Sezon wakacyjny właśnie się rozpoczął. Dlatego też wiele osób będzie chciało spędzić wolny czas nad jeziorami, których wokół Gorzowa nie brakuje. A do tego zabrać na plażę również swojego czworonoga. Gdzie zatem w okolicach Gorzowa można wybrać się z psem na plażę?

Piękna pogoda zachęca do spędzania wolnego czasu w plenerze, a sezon wakacyjny właśnie się rozpoczął. Dlatego wiele osób wybiera się nad jeziora w okolicach Gorzowa, aby spędzić czas nad wodą. Niektórzy chcieliby zabrać na plażę oprócz najbliższych, również swoich czworonożnych przyjaciół.

Jeziora koło Gorzowa. Tutaj obowiązuje zakaz wprowadzania psów na plażę w okolicach Gorzowa

Niestety na zdecydowaną większość plaż nad jeziorami wokół Gorzowa obowiązuje zakaz wstępu z psami – mowa tutaj przede wszystkim o terenach, które są zagospodarowane i mają swoich zarządców.

Zakaz wprowadzania psów na plażę obowiązuje nad jeziorem w Nierzymiu, a także nad jeziorem w Karninie czy nad jeziorem Kłodawskim w Kłodawie.

Gdzie wybrać się z psem nad jezioro koło Gorzowa? Gdzie można wejść z psem na plażę?

- Gdzie w okolicach Gorzowa można pojechać rodzinnie, razem z dziećmi i psem? - pyta się z kolei czytelniczka Małgorzata. - Gdzie można wybrać się z pieskiem na plażę? Chodzi o mi o jeziora w okolicach Gorzowa – dopytuje się z kolei czytelniczka Klaudia.

Jedynym miejscem, gdzie zarządca jeziora pozwala wejść na plażę z psem, jest jezioro Lubie w Lipach. Za wstęp naszego czworonoga na teren ośrodka będzie trzeba zapłacić jednak 8 zł.

Oczywiście są również miejsca, które nie mają zarządców i nie trzeba płacić za wstęp na plażę. Będzie to doskonała alternatywa, aby móc się tam spokojnie wybrać się ze swoim pupilem. Jest to jezioro Glinik, jezioro Polne (Gołębie), jezioro Grabino czy jezioro Marwicko.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości