• Dziś 27°/16°
  • Jutro 23°/12°
  • Jakość powietrza (CAQI): 14
Wiadomości

Dramatyczne potrącenie 71-latki na pasach. Kierowca opla miał zakaz prowadzenia pojazdów [zdjęcia]

9 czerwca 2023, 12:20, Marcin Kluwak
W piątek 9 czerwca przy ul. Bora-Komorowskiego w Gorzowie doszło do potrącenia kobiety na przejściu dla pieszych przez kierowcę opla. Siła uderzenia była tak duża, że 71-letnia kobieta doznała poważnych obrażeń. Kierowca tłumaczył się, że nie zauważył kobiety. Jednak jak się okazało, mężczyzna ma aktywny zakaz prowadzenia pojazdów.
W piątek 9 czerwca przed godz. 12 przy ul. Bora-Komorowskiego na wysokości myjni samochodowej doszło do potrącenia kobiety na oznakowanym przejściu dla pieszych. Na miejsce została wysłana policja i pogotowie.

Kierujący samochodem osobowym marki opel jechał ul. Bora-Komorowskiego w kierunku ronda na skrzyżowaniu z ul. Szarych Szeregów i Kombatantów. Mężczyzna kierujący oplem potrącił przechodzącą przez pasy 71-letnią kobietę.

Siła uderzenia była tak duża, że 71-latka doznała poważnych obrażeń. Ma połamane biodro i obojczyk. Została zabrana przez karetkę pogotowia do szpitala.

- Kierowca tłumaczył się, że nie zauważył kobiety znajdującej się na pasach. Okazało się, że mężczyzna miał aktywny zakaz prowadzenia pojazdów i w ogóle nie powinien znaleźć się za kierownicą auta. Dlatego też zostanie skierowany wobec niego wniosek o ukaranie do sądu – mówi w rozmowie z portalem gorzowianin.com Agata Kądziołka z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

FotoreportażPodziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości