• Dziś 27°/16°
  • Jutro 23°/13°
  • Jakość powietrza (CAQI): 10
Wiadomości

Poszedł na ryby i nie wrócił. Z Warty wyłowiono zwłoki

5 czerwca 2023, 12:16, Marcin Kluwak
fot. Marcin Kluwak
Tragicznie zakończyły się poszukiwania mężczyzny, który poszedł na ryby nad rzekę Wartę w gminie Bogdaniec i nie wrócił do domu. Strażacy wraz z policjantami odnaleźli zwłoki mężczyzny kilka kilometrów dalej, w rejonie Świerkocina.

Zanim zatankujesz, sprawdź ceny paliw w Gorzowie.

W poniedziałek 5 czerwca o godz. 9.41 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie dotyczące pomocy policji w poszukiwaniach na terenie gminy Bogdaniec. Ze zgłoszenia wynikało, że w sobotę 3 czerwca mężczyzna wyszedł na ryby nad rzekę Wartę w miejscowości Gostkowice i nie wrócił do domu. Na miejsce zostało wysłanych łącznie 12 zastępów straży pożarnej, w tym łodzie ratunkowe.

Coś Cię wkurza? Widzisz coś niepokojącego? Daj nam znać! Napisz do nas na WhatsApp-ie lub Messengerze.

Po kilku godzinach poszukiwań, z rzeki Warty na wysokości Świerkocina wyłowiono zwłoki mężczyzny. To ponad 9 kilometrów od miejsca, w którym mężczyzna łowił ryby.

- W poniedziałkowy poranek służby otrzymały zgłoszenie, że mężczyzna wyszedł na ryby w sobotę 3 czerwca i wpadł do rzeki w miejscowości Gostkowice. Ogłoszono alarm i poproszono o pomoc strażaków. W południe z rzeki Warty w okolicach Świerkocina wyłowiono zwłoki mężczyzny – komentuje Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Na miejscu trwają policyjne czynności pod nadzorem prokuratora. Służby potwierdzają również tożsamość mężczyzny. Ciało mężczyzny zostanie prawdopodobnie zabezpieczone do sekcji zwłok.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości