• Dziś 23°/13°
  • Jutro 27°/17°
  • Pojutrze 27°/15°
  • Jakość powietrza (CAQI): 15 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Pożar motocykla po zderzeniu z sarną. Kierowca uciekł

5 czerwca 2023, 09:24, Marcin Kluwak
fot. KM PSP Gorzów
W poniedziałek w nocy w miejscowości Borek koło Gorzowa doszło do wypadku. Motocyklista zderzył się z sarną, w wyniku czego jednoślad zaczął się palić. Kierowca porzucił rozbity motocykl i uciekł z miejsca zdarzenia.

W poniedziałek 5 czerwca o godz. 0.15 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o wypadku i pożarze motocykla w miejscowości Borek. Na miejsce zostały wysłane trzy zastępy straży pożarnej i policja.

- Kiedy zastępy straży pożarnej dotarły na miejsce, na jezdni leżał rozbity motocykl, który zderzył się z sarną. Zwierzę nie przeżyło. Natomiast elementy motocykla paliły się. Strażacy szybko ugasili ogień – opowiada Bartłomiej Mądry, oficer prasowy gorzowskiej straży pożarnej.

Jak się okazało, kierujący motocyklem porzucił rozbity jednoślad i uciekł z miejsca wypadku. - Kiedy służby dotarły na miejsce zdarzenia, nie było kierującego motocyklem. Policjanci zabezpieczyli rozbitą maszynę. Będziemy ustalać właściciela motocykla oraz kto kierował jednośladem w momencie zdarzenia. Funkcjonariusze będą prowadzić postępowanie w tej sprawie – komentuje Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

 

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości