• Dziś /-2°
  • Jutro /-2°
  • Pojutrze /-1°
  • Jakość powietrza (CAQI): 11 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Biedronka na Podmiejskiej w Gorzowie czeka na otwarcie

5 czerwca 2023, 10:00, Marcin Kluwak
fot. Marcin Kluwak
We wtorek 6 czerwca przy ul. Podmiejskiej, tuż obok ronda Sybiraków zostanie otwarty sklep Biedronka. Będzie to pierwszy dyskont portugalskiej sieci w tej części Gorzowa.

W Gorzowie trwa prawdziwy boom jeżeli chodzi o budowę małych parków handlowych oraz nowych dyskontów. Jednym z takich miejsc jest działka przy ul. Podmiejskiej, tuż obok ronda Sybiraków – a dokładnie naprzeciwko Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego.

Tam w październiku 2022 roku rozpoczęła się budowa sklepu Biedronka według nowego konceptu wraz z parkingiem. Prace przy budowie dyskontu portugalskiej sieci dobiegły końca. W ostatnich dniach trwało zatowarowanie sklepu i prace porządkowe. Obiekt czeka na otwarcie.

Otwarcie Biedronki przy ul. Podmiejskiej zaplanowano na wtorek 6 czerwca. Będzie to pierwszy sklep Biedronka w tej części Gorzowa. Do najbliższego sklepu tej sieci przy ul. Okólnej jest 1,7 km, przy ul. Chemicznej jest 2,2 km, a do Biedronki przy ul. Popławskiego jest 3 km.

Docelowo na działce ma powstać kompaktowy Park Handlowy Podmiejska składający się z trzech budynków o łącznej powierzchni blisko 11 tys. zł. Póki co, inwestor nie podaje kiedy pozostałe obiekty handlowe zostaną wybudowane.

„Biedronkowa offensywa” w Gorzowie. Tutaj budują się nowe Biedronki w Gorzowie

Obecnie na terenie Gorzowa funkcjonuje 14 sklepów portugalskiej sieci Biedronka. Dyskont, który zostanie otwarty przy ul. Podmiejskiej, będzie 15 sklepem w mieście.

Ale to nie koniec „Biedronkowej offensywy”. Kolejne dwa dyskonty są budowane przy ul. Kasprzaka tuż obok węzła S3 oraz przy ul. Koniawskiej – tam powstaje również stacja paliw. Otwarcie? Jeszcze w 2023 roku.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości