Wiadomości

Na Podmiejskiej zostanie wybudowana Biedronka [zdjęcia]

6 października 2022, 16:36
fot. anchoram.pl
Przy ul. Podmiejskiej w Gorzowie rozpoczęła się budowa kompaktowego parku handlowego, w którym znajdzie się dyskont Biedronka. Park handlowy Podmiejska zostanie wybudowany tuż obok ronda Sybiraków. Otwarcie zaplanowano wiosną 2023 roku.

W Gorzowie trwa boom budowlany jeżeli chodzi o budowę parków handlowych – zarówno tych większych, jak i mniejszych. Nowe obiekty handlowe powstają m.in. przy ul. Niepodległości czy Myśliborskiej. W ostatnich tygodniach rozpoczęła się budowa kolejnego małego parku handlowego.

Na działce przy ul. Podmiejskiej, tuż obok ronda Sybiraków – a dokładnie naprzeciwko Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego zostanie wybudowany Park Handlowy Podmiejska, który będzie składał się docelowo z trzech budynków o łącznej powierzchni blisko 11 tys. m.kw. Inwestycja została podzielona na etapy.

Pierwszy etap inwestycji już się rozpoczął. Inwestor w ostatnich tygodniach wyburzył stare zabudowania i obecnie porządkuje teren, następnie rozpocznie prace związane m.in. z wylewaniem fundamentów. Na początek na działce przy ul. Podmiejskiej zostaną wybudowane dwa budynki oraz parking na kilkadziesiąt aut.

W jednym z budynków powstanie dyskont Biedronka według nowego konceptu. Będzie to pierwsza Biedronka w tej części miasta. Do najbliższego sklepu tej sieci przy ul. Okólnej jest 1,7 km, przy ul. Chemicznej jest 2,2 km, a do Biedronki przy ul. Popławskiego jest 3 km.

Natomiast w drugim budynku znajdzie się miejsce dla dwóch sklepów. Póki co, inwestor nie podaje, jacy najemcy znajdą się w parku handlowym oprócz dyskontu portugalskiej sieci. Wiadomo jednak, że otwarcie parku handlowego wraz Biedronką zaplanowano na marzec 2023 roku.

Natomiast trzeci budynek zostanie wybudowany w późniejszym czasie. Póki co, inwestor nie podaje dokładnego terminu.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Fotoreportaż


1/4 Park Handlowy Podmiejska

1/4 Park Handlowy Podmiejska

2/4 Park Handlowy Podmiejska

2/4 Park Handlowy Podmiejska

3/4 Park Handlowy Podmiejska

3/4 Park Handlowy Podmiejska

4/4 Park Handlowy Podmiejska

4/4 Park Handlowy Podmiejska

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości