• Dziś 21°/12°
  • Jutro 25°/15°
  • Pojutrze 25°/14°
  • Jakość powietrza (CAQI): 23 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Na Podmiejskiej zostanie wybudowana Biedronka [zdjęcia]

6 października 2022, 16:36
fot. anchoram.pl
Przy ul. Podmiejskiej w Gorzowie rozpoczęła się budowa kompaktowego parku handlowego, w którym znajdzie się dyskont Biedronka. Park handlowy Podmiejska zostanie wybudowany tuż obok ronda Sybiraków. Otwarcie zaplanowano wiosną 2023 roku.

W Gorzowie trwa boom budowlany jeżeli chodzi o budowę parków handlowych – zarówno tych większych, jak i mniejszych. Nowe obiekty handlowe powstają m.in. przy ul. Niepodległości czy Myśliborskiej. W ostatnich tygodniach rozpoczęła się budowa kolejnego małego parku handlowego.

Na działce przy ul. Podmiejskiej, tuż obok ronda Sybiraków – a dokładnie naprzeciwko Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego zostanie wybudowany Park Handlowy Podmiejska, który będzie składał się docelowo z trzech budynków o łącznej powierzchni blisko 11 tys. m.kw. Inwestycja została podzielona na etapy.

Pierwszy etap inwestycji już się rozpoczął. Inwestor w ostatnich tygodniach wyburzył stare zabudowania i obecnie porządkuje teren, następnie rozpocznie prace związane m.in. z wylewaniem fundamentów. Na początek na działce przy ul. Podmiejskiej zostaną wybudowane dwa budynki oraz parking na kilkadziesiąt aut.

W jednym z budynków powstanie dyskont Biedronka według nowego konceptu. Będzie to pierwsza Biedronka w tej części miasta. Do najbliższego sklepu tej sieci przy ul. Okólnej jest 1,7 km, przy ul. Chemicznej jest 2,2 km, a do Biedronki przy ul. Popławskiego jest 3 km.

Natomiast w drugim budynku znajdzie się miejsce dla dwóch sklepów. Póki co, inwestor nie podaje, jacy najemcy znajdą się w parku handlowym oprócz dyskontu portugalskiej sieci. Wiadomo jednak, że otwarcie parku handlowego wraz Biedronką zaplanowano na marzec 2023 roku.

Natomiast trzeci budynek zostanie wybudowany w późniejszym czasie. Póki co, inwestor nie podaje dokładnego terminu.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com

Fotoreportaż


1/4 Park Handlowy Podmiejska

1/4 Park Handlowy Podmiejska

2/4 Park Handlowy Podmiejska

2/4 Park Handlowy Podmiejska

3/4 Park Handlowy Podmiejska

3/4 Park Handlowy Podmiejska

4/4 Park Handlowy Podmiejska

4/4 Park Handlowy Podmiejska

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości