• Dziś 14°/5°
  • Jutro 11°/2°
  • Pojutrze 11°/2°
  • Jakość powietrza (CAQI): 15 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Żwirowa jak pobojowisko. W końcu będzie nowy asfalt

29 maja 2023, 11:02, Marcin Kluwak
fot. Marcin Kluwak
Mamy dobrą wiadomość dla mieszkańców ul. Żwirowej i przyległych ulic. Na odcinku Żwirowej, gdzie od kilku miesięcy są prowadzone prace, w końcu zostanie ułożona warstwa ścieralna asfaltu. Układanie asfaltu rozpocznie się we wtorek 30 maja, kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami.

Mieszkańcy ul. Żwirowej i tzw. osiedla Kamyczki mają już dosyć prac prowadzonych przy budowie kanalizacji deszczowej, które spowodowały, że ul. Żwirowa wygląda jak pobojowisko, a jadąc autem osobowym trzeba uważać na zawieszenie. Mieszkańcy nie mogli doczekać się ułożenia nowej warstwy asfaltu.

- Już na początku maja wyglądało na to, że droga jest przygotowana do układania asfaltu, a ruch odbywał się bez sygnalizacji świetlnej. Natomiast w połowie maja znowu zaczęli „ryć”. Te prace są po prostu spartaczone. Widać, że nad tą inwestycją nikt nie panuje – opisywał czytelnik Tadeusz.

Mamy w końcu dobrą wiadomość dla mieszkańców. We wtorek 30 maja i środę 31 maja będą prowadzone prace przy układaniu warstwy ścieralnej na odcinku od kliniki weterynaryjnej przy Żwirowej nr 9A do skrzyżowania z ul. Zagłoby. W godz. 8-16 w związku z układaniem asfaltu nie będzie możliwości wjazdu i wyjazdu z przyległych posesji.

Na czas prac przy układaniu asfaltu, ruch przy ul. Żwirowej będzie odbywał się wahadłowo i będzie sterowany ręcznie przez pracowników.

Z kolei w środę 31 maja kierowcy będą mieli problemy z wjazdem i wyjazdem z parkingu przy bramie II cmentarza. Miasto apeluje, żeby w tym czasie korzystać z parkingu przy bramie I. Utrudnienia spowodowane są technologią wykonania warstwy ścieralnej z masy asfaltowej.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości