• Dziś 10°/1°
  • Jutro 10°/3°
  • Pojutrze /4°
  • Jakość powietrza (CAQI): 19 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Impreza na Starym Rynku. Kursowanie tramwajów zostanie zawieszone

21 maja 2023, 10:36, Marcin Kluwak
fot. Marcin Kluwak
W niedzielny wieczór z powodu koncertów na Starym Rynku w Gorzowie zostanie zawieszone kursowanie tramwajów linii nr 1 i 3. Na trasie Sikorskiego – Walczaka zostanie uruchomiona autobusowa komunikacja zastępcza, natomiast tramwaje linii nr 2 będą kursowa z częstotliwością co 15 minut.

W niedzielny wieczór 21 na Starym Rynku tuż po festiwalu „Polska od Kuchni” mają odbyć się koncerty artystów polskiej sceny muzycznej w ramach trasy "Roztańczona Polska". Na scenie pojawi się zespół Piękni i Młodzi, Dj Adamus, Skolim, Filip Lato oraz Andre. Start koncertów o godz. 20.

Jak informuje Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie, z powodu koncertów na Starym Rynku zostanie zawieszone kursowanie linii tramwajowych nr 1 i 3 w godz. 19-23.

W tym czasie linia tramwajowa nr 2 będzie kursować z częstotliwością co 15 minut. Natomiast na trasie Walczaka Stilon – Sikorskiego Dworcowa – Walczaka Stilon zostanie uruchomiona zastępcza linia autobusowa T 1.

Trasa autobusu T1 w kierunku Walczaka Stilon (obowiązujące przystanki): Sikorskiego (Dworcowa - torowisko), Chrobrego (Katedra), Jagiełły (Jagiełły), Warszawska (CEZiB), Podmiejska (Rondo Santockie), Pomorska (Rondo Solidarności, Pomorska, Park Kopernika), Walczaka (Stilon – końcowy).

Trasa T 1 w kierunku Dworcowa (obowiązujące przystanki): Walczaka (Stilon), Pomorska (Park Kopernika, Pomorska, Rondo Solidarności), Warszawska (Rondo Santockie, CEZiB, Pl. Staromiejski), Jagiełły (Jagiełły), Chrobrego, gen. Sikorskiego (Katedra – tramwajowy, Dworcowa – końcowy). Najdogodniejszym miejscem do przesiadki z linii tramwajowej na linię zastępczą i odwrotnie są przystanki Dworcowa.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości