• Dziś 11°/6°
  • Jutro 11°/7°
  • Pojutrze 11°/3°
  • Jakość powietrza (CAQI): 20 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Park handlowy S1 Gorzów. Jakie sklepy się tam znajdą?

20 maja 2023, 20:47, Marcin Kluwak
fot. Marcin Kluwak
Prace przy budowie nowego parku handlowego S1 Gorzów idą pełną parą. Wykonawca kończy prace przy elewacji budynku. Znamy też pierwszych najemców. Oprócz hipermarketu Carrefour, w parku handlowym S1 Gorzów będą takie sklepy jak m.in. Sinsay, Media Expert czy też Rosmann.

Po dawnym Tesco przy ul. Górczyńskiej w Gorzowie nie ma już żadnego śladu. W jego miejscu powstaje obecnie park handlowy S1 Gorzów. Inwestorem jest firma Europrojekt Delta Saller Polbau. W styczniu 2023 roku portal gorzowianin.com jako pierwszy informował o tym, że w parku handlowym będzie znajdował się hipermarket Carrefour.

Sprawdziliśmy, jak obecnie wyglądają prace przy budowie nowego parku handlowego. Wykonawca kończy elewację budynku, która składa się z dużych przeszkleń oraz czarnych elementów. Nad wejściami do poszczególnych lokali zostały już zamontowane stelaże pod szyldy sklepów. Wykonawca będzie musiał zająć się jeszcze pracami brukarskimi na zewnątrz oraz wykończeniem wnętrza.

Jakie sklepy znajdą się w parku handlowym S1 Gorzów? Kiedy otwarcie parku handlowego S1 w Gorzowie?

W parku handlowym S1 Gorzów znajdzie się łącznie 12 sklepów. Największym najemcą będzie oczywiście hipermarket Carrefour, który zajmie powierzchnię około 4 tys. m.kw. Będzie to pierwszy hipermarket tej sieci w Gorzowie.

Znamy też już pierwszych najemców, który pojawią się w parku handlowym przy ul. Górczyńskiej tuż obok sieci Carrefour. Będzie to znany sklep odzieżowy Sinsay, Media Expert, apteka Dr. Max, Rossmann i sklep zoologiczny.

Inwestor planuje, że park handlowy S1 w Gorzowie zostanie otwarty w listopadzie 2023 roku. Wszystko wskazuje na to, że ten termin zostanie dotrzymany.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach GoogleWięcej takich artykułów znajdziesz na stronie głównej gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości