• Dziś 21°/12°
  • Jutro 25°/15°
  • Pojutrze 25°/14°
  • Jakość powietrza (CAQI): 23 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Fatalne wieści od synoptyków. Taka będzie pogoda na święta w Gorzowie

5 kwietnia 2023, 14:58, Marcin Kluwak
Źródło: pixabay. Zdjęcie poglądowe
Chociaż już od kilkunastu dni mamy kalendarzową wiosnę, to pogoda za oknem w Gorzowie i okolicach nie zachęca do dłuższych spacerów. Co prawda słońce i czyste niebo widzimy o wiele częściej, niż jeszcze miesiąc temu, ale święta wielkanocne w prognozach nie wyglądają zbyt ciekawie.

W Gorzowie i okolicach będzie deszczowo i ponuro

Jeszcze jeden, dwa dni słońca i powróci brzydka pogoda. Synoptycy nie pozostawiają złudzeń. Święta nie będą ciepłe i pogodne. Każdego dnia możemy spodziewać się opadów deszczu. Na większe rozpogodzenia będziemy mogli liczyć dopiero w drugiej połowie kwietnia, a i tak nie będą to temperatury, o których marzymy.

Pogoda zacznie się psuć od piątku

Wtedy na termometrach w Gorzowie i okolicach zobaczymy zaledwie 4-6 stopni powyżej zera. I to nie koniec złych wieści, bo będzie padać deszcz ze śniegiem. Im bliżej świąt, tym temperatura będzie rosła. W niedzielę ma być 11-13 stopni, ale słońca nie zobaczymy nawet przez chwilę. Wręcz przeciwnie - synoptycy zapowiadają intensywne deszcze. 

Słońce pokaże się dopiero w drugiej połowie kwietnia

W prognozach widać kilka słonecznych dni, ale to będą wyjątki. W poprzednich latach wielokrotnie zdarzało się, że pod koniec kwietnia na termometrach było powyżej 25 stopni. Tym razem na pierwsze, naprawdę ciepłe dni będziemy musieli poczekać. 

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości