Wiadomości

Fatalne wieści od synoptyków. Taka będzie pogoda na święta w Gorzowie

5 kwietnia 2023, 14:58, Marcin Kluwak
Źródło: pixabay. Zdjęcie poglądowe
Chociaż już od kilkunastu dni mamy kalendarzową wiosnę, to pogoda za oknem w Gorzowie i okolicach nie zachęca do dłuższych spacerów. Co prawda słońce i czyste niebo widzimy o wiele częściej, niż jeszcze miesiąc temu, ale święta wielkanocne w prognozach nie wyglądają zbyt ciekawie.

W Gorzowie i okolicach będzie deszczowo i ponuro

Jeszcze jeden, dwa dni słońca i powróci brzydka pogoda. Synoptycy nie pozostawiają złudzeń. Święta nie będą ciepłe i pogodne. Każdego dnia możemy spodziewać się opadów deszczu. Na większe rozpogodzenia będziemy mogli liczyć dopiero w drugiej połowie kwietnia, a i tak nie będą to temperatury, o których marzymy.

Pogoda zacznie się psuć od piątku

Wtedy na termometrach w Gorzowie i okolicach zobaczymy zaledwie 4-6 stopni powyżej zera. I to nie koniec złych wieści, bo będzie padać deszcz ze śniegiem. Im bliżej świąt, tym temperatura będzie rosła. W niedzielę ma być 11-13 stopni, ale słońca nie zobaczymy nawet przez chwilę. Wręcz przeciwnie - synoptycy zapowiadają intensywne deszcze. 

Słońce pokaże się dopiero w drugiej połowie kwietnia

W prognozach widać kilka słonecznych dni, ale to będą wyjątki. W poprzednich latach wielokrotnie zdarzało się, że pod koniec kwietnia na termometrach było powyżej 25 stopni. Tym razem na pierwsze, naprawdę ciepłe dni będziemy musieli poczekać. 


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości