Wiadomości

Wyprowadź psiaka na spacer. Wspomóż schronisko w Gorzowie

17 kwietnia 2023, 15:04, Marcin Kluwak
fot. Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom "Azyl"
W niedzielę 23 kwietnia Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom Azyl organizuje wyprzedaż garażową połączoną z dogotrekkingiem. Pieniądze zebrane podczas charytatywnej imprezy zostaną przeznaczone na nowe budy dla psów w schronisku Azorki w Gorzowie.

Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom „Azyl”, które zarządza schroniskiem dla bezdomnych zwierząt w Gorzowie w niedzielę 23 kwietnia organizuje charytatywną akcję, w ramach której odbędzie się wyprzedaż garażowa oraz dogotrekking. Start o godz. 12. Wszystkie pieniądze zebrane podczas imprezy zostaną przeznaczone na nowe budy dla psów.

- Organizujemy wyprzedaż super gadżetów. Kiermasz książek dla dużych i małych, akcesoria dla psiaków, rękodzieło, dekoracje i wiele innych. Fajne przedmioty znajdą swoich nowych właścicieli a psiaki dostaną nowe budy – podkreśla Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom „Azyl”.

Wyprowadź psiaka na spacer. Pomóż w zbiórce pieniędzy na budy dla schroniska w Gorzowie

W niedzielę 23 kwietnia po raz pierwszy zostanie zorganizowany dogotrekking, czyli 5-kilometrowy spacer z psiakami ze schroniska. Liczba miejsc jest ograniczona, bo na spacer będzie mogło wybrać się tylko 50 osób. Dlatego nie warto zwlekać z zapisami, bo kto pierwszy, ten lepszy.

- Psiaki będą wyspacerowane, a spacerowicze otrzymają endorfinowego kopa, bo jak wszyscy wiemy ruch to zdrowie i inne same pozytywy. Każdy uczestnik musi wpłacić wpisowe w wysokości 35 zł. Po spacerze na uczestników czekać będzie kawa, herbata, słodki stół z wypiekami. Ponadto każda osoba biorąca udział w spacerze dostanie podziękowanie za udział w akcji i ukończenie trasy – informuje Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom „Azyl”.

Zgłoszenia można przysyłać do piątku 21 kwietnia. Jak się zapisać? Należy dokonać przelewu na konto 06 1750 0012 0000 0000 4002 9761. W tytule przelewu należy wpisać „Datek Dogotrekking oraz swoje imię i nazwisko”.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości