• Dziś 25°/17°
  • Jutro 28°/18°
  • Jakość powietrza (CAQI): 7
Wiadomości

Ktoś odpalił petardę za wycieraczką mazdy. Właścicielka prosi o pomoc

17 kwietnia 2023, 11:27
fot. czytelniczka Karolina
W niedzielę w nocy nieznany sprawca odpalił petardę na szybie samochodu marki mazda, który był zaparkowany przy ul. Witosa w Gorzowie. Petarda była wciśnięta za wycieraczką, przez co wybuch rozerwał nie tylko wycieraczki, ale również zniszczył przednią szybę oraz lusterka. Właścicielka auta prosi o pomoc w odnalezieniu sprawcy.

- Co to przed chwilą walnęło na Górczynie w okolicach Witosa? Prawie szyby poszły – napisał po godz. 1 w nocy w niedzielę 16 kwietnia czytelnik Bartłomiej w naszej facebookowej grupie Gorzów Wielkopolski.

Jak się okazało, huk był spowodowany odpaloną petardą, która została podłożona na... szybie samochodu. Auto marki mazda było zaparkowane na parkingu przy ul. Witosa.

- W niedzielę po godz. 1 w nocy przy ul. Witosa/Rataja na parkingu ktoś podłożył petardę na szybę mojego samochodu. Był dość mocny huk, więc wierzę w to, że ktoś coś widział. Sprawa zgłoszona na policję. Jeżeli ktoś coś widział, proszę o informację – apeluje pani Karolina, właścicielka zniszczonej mazdy.

Petarda była wciśnięta za wycieraczkę, więc wybuch zniszczył nie tylko wycieraczki, ale również przednią szybę i lusterka. Pani Karolina liczy na pomoc mieszkańców w odnalezieniu sprawcy. Monitoring w pobliżu został już sprawdzony.

- Przyjęliśmy zawiadomienie dotyczące zniszczenia mienia. Policjanci pracują nad sprawą - komentuje Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości