• Dziś 25°/17°
  • Jutro 28°/18°
  • Jakość powietrza (CAQI): 8
Wiadomości

Płonie stodoła pod Gorzowem. Trwa akcja gaśnicza [zdjęcia]

6 kwietnia 2023, 19:15
fot. czytelniczka Bogusia
W czwartkowy wieczór doszło do pożaru stodoły w miejscowości Lubno. Stodoła znajduje się w zwartej zabudowie, przez co zagrożone są sąsiednie budynki mieszkalne. Trwa akcja gaśnicza, na miejscu jest 11 zastępów straży pożarnej.

W czwartek 6 kwietnia o godz. 19.09 dyżury gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o pożarze budynku gospodarczego w Lubnie. Na miejsce zostało wysłanych łącznie 11 zastępów straży pożarnej.

Kiedy na miejsce dotarły pierwsze zastępy straży pożarnej, okazało się, że pali się stodoła, która znajduje się w zwartej zabudowie. Obiekt był cały objęty ogniem. Zagrożone są znajdujące się obok budynku mieszkalne. - Trwa akcja gaśnicza i obrona budynków mieszkalnych – komentuje dyżurny WSKR.

AKTUALIZACJA

Strażakom na szczęście udało się ugasić pożar i obronić sąsiednie domy. Stodoła uległa całkowitemu spaleniu, elementy dachu zapadły się do środka. W wyniku pożaru zniszczony został ciągnik oraz inny sprzęt rolniczy. Spaliło się również drewno opałowe, które było składowane w budynku.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com

FotoreportażPodziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości