• Dziś 16°/6°
  • Jutro 14°/5°
  • Pojutrze 11°/2°
  • Jakość powietrza (CAQI): 7 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Pogoda w Gorzowie i okolicach będzie coraz gorsza. Przed nami duże ochłodzenie

15 listopada 2022, 09:40
To już ostatnie chwile cieplejszej jesieni w naszym regionie. We wtorek termometry w Gorzowie pokażą maksymalnie 11 stopni, ale już w sobotę w dzień będzie od 0 do 1 stopnia. W nocy spodziewane są przymrozki do -4.

Było ciepło, przyjemnie i słonecznie. Tegoroczna jesień nas rozpieszczała, ale na tym koniec. Mamy połowę listopada, więc i na termometrach wartości coraz niższe. Prognozy pogody dla naszego regionu nie są niestety zbyt optymistyczne. Poważne ochłodzenie już od czwartku, wtedy czekają nas pierwsze przymrozki. Będzie -2, a im dalej, tym chłodniej. W sobotę i niedzielę na termometrach w nocy i nad ranem będzie -4, a w dzień maksymalna temperatura to -3! Na szczęście w tym tygodniu nie będzie padać, ale już po weekendzie synoptycy przewidują opady marznącego deszczu oraz deszczu ze śniegiem.

To oznacza, że na drogach w naszym regionie może być niebezpiecznie, a to właśnie za sprawą przymrozków i możliwych opadów deszczu, które przy gruncie będą momentalnie zamarzać. 

Ochłodzenie potrwa około tygodnia, już od 23 - 24 listopada temperatury znów będą dodatnie, ale będzie to maksymalnie 6-7 stopni powyżej zera. 

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości