• Dziś 30°/19°
  • Jutro 27°/16°
  • Jakość powietrza (CAQI): 10
Wiadomości

Monopoly Gorzów. Jakie powinno być najdroższe pole w grze?

1 kwietnia 2023, 12:31, Marcin Kluwak
fot. Bartłomiej Nowosielski, Urząd Miasta Gorzowa
Urząd Miasta Gorzowa jeszcze przed Wielkanocą uruchomi ankietę, w której mieszkańcy zdecydują o najdroższym polu na planszy Monopoly Gorzów. Jednak zanim to nastąpi, urzędnicy chcą dowiedzieć się, co zdaniem gorzowian jest najcenniejsze w Gorzowie. Katedra, nadwarciańskie bulwary, dominanta, a może Schody Donikąd?

W połowie marca portal gorzowianin.com informował, że Gorzów będzie miał swoją edycję kultowej gry Monopoly. Na planszy znajdą się hotele, restauracje, obiekty sportowe, lokalne przedsiębiorstwa, muzea. Niespodzianki będą też czekały na kartach szansy; te również będą dostosowane do gorzowskiej edycji gry.

Jedno z pól zostanie oddane w ręce mieszkańców Gorzowa, którzy w będą mogli zagłosować na to, jakie miejsce będzie jednym z najdroższych pól na planszy. - Jedno pole oddamy w ręce mieszkańców, w kwietniu uruchomimy głosowanie na stronie Urzędu Miasta Gorzowa. W lipcu ogłosimy wyniki, natomiast cały wygląd planszy będzie objęty tajemnicą aż do premiery. Personalizujemy nie tylko pudełko, ale również planszę czy kasę społeczną – opowiadała w marcu Zuzanna Misiejuk z firmy Winning Moves.

Monopoly Gorzów. Jakie powinno być najdroższe pole w Monopoly Gorzów

Urząd Miasta Gorzowa, zanim wystartuje z ankietą, chce poznać opinie mieszkańców na temat tego, co powinno się w tej ankiecie znaleźć. - Katedra, bulwar a może dominanta? Co jest dla nas najcenniejsze w mieście? Zanim oddamy w wasze ręce ankietę, dzięki której zdecydujecie o najdroższym polu na gorzowskiej planszy Monopoly, chcemy abyście to wy podpowiedzieli, co powinno w tej ankiecie się znaleźć. Jakie miejsca, obiekty lub wydarzenia w Gorzowie powinny być najdroższe? - mówi Marta Liberkowska, dyrektor wydziału promocji i informacji Urzędu Miasta Gorzowa.

Ankieta ma zostać uruchomiona jeszcze przed Wielkanocą. Mieszkańcy Gorzowa będą mogli oddawać głosy na najdroższe pole przez trzy tygodnie. Natomiast wyniki zostaną ogłoszone 2 lipca w urodziny miasta. Wówczas poznamy również więcej szczegółów dotyczących gorzowskiej planszy.

Monopoly Gorzów. Kiedy gra Monopoly Gorzów trafi do sprzedaży?

Pierwszy nakład planszówki w ilości około 4 tys. egzemplarzy trafi do sprzedaży jesienią, na chwilę przed świętami Bożego Narodzenia. Monopoly Gorzów będzie można kupić we wszystkich sklepach Empik, Smyk oraz w lokalnych księgarniach.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości