Wiadomości

Tego jeszcze nie było! W Gorzowie pojawi się cyrk na wodzie [film]

8 marca 2023, 13:47, red
fot. facebook.com/watershow.best
Już w czerwcu na mieszkańców Gorzowa czeka niezwykłe widowisko. Do naszego miasta przyjedzie cyrk na wodzie Waterland z Ukrainy, który zamieni arenę cyrkową w taflę wody z tysiącem podświetlanych fontann. Efektowne show czeka zarówno na dzieci, jak i dorosłych. Bilety w cenie 50-120 zł.

W czerwcu do Gorzowa przyjedzie po raz pierwszy cyrk na wodzie Waterland z Ukrainy, który zamienia arenę cyrkową w taflę wody z tysiącem fontann. Ukraiński cyrk prezentuje niezapomniane widowisko zarówno pod wodą, na wodzie, na lądzie oraz w powietrzu. Cyrk Waterland rozstawi się w dniach 22-25 czerwca na placu obok Lidla przy ul. Górczyńskiej.

- Cyrk na wodzie Waterland to trzymające w napięciu numery akrobatyczne, oryginalne stroje oraz najnowocześniejsza technologia. Fontanny, baseny czy efekty świetlne i dźwiękowe, które przeniosą was w niezwykły świat fantazji. Jedyna w swoim rodzaju scena na której arena cyrkowa zamienia się w taflę wody, a tysiące podświetlanych fontann unosi tony wody, przekształcając ją w bajkowy deszcz, zanurzając artystów i publiczność w niesamowitą atmosferę. To wszystko zapiera dech w piersiach nie tylko dzieciom, lecz również dorosłym! Tutaj przywitają państwa urocze rusałki i meduzy. Spotkacie wesołych klaunów i zuchwałych piratów, a także zostaniecie świadkami narodzin cudu w iluzji na magicznej wyspie Waterland. Mieszkańcy podwodnego królestwa, którzy potrafią kontrolować żywioł zarówno wody, jak i ognia, podbijają serca swoimi niezapomnianymi sztuczkami, a gwiazdy odbijające się w wodzie opowiedzą Państwu niesamowitą historię miłosną między niebem a ziemią. AQUA-ballet i Show-ballet zawładną waszą wyobraźnią – zapowiadają wydarzenie organizatorzy.

Pokaz trwa 120 minut. Bilety w cenie 50-120 zł. Dzieci do lat 3 wstęp gratis.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości