• Dziś 27°/16°
  • Jutro 23°/12°
  • Jakość powietrza (CAQI): 23
Wiadomości

Zderzenie trzech osobówek i ciężarówki. Tworzą się ogromne korki [zdjęcia]

6 marca 2023, 14:57, Marcin Kluwak
W poniedziałkowe popołudnie doszło do wypadku z udziałem trzech samochodów osobowych i pojazdu ciężarowego przy ul. Walczaka w Gorzowie. Jedna osoba została ranna. W wyniku wypadku ul. Walczaka oraz rondo Gdańskie jest zakorkowane.
W poniedziałek 6 marca o godz. 14.42 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o wypadku przy ul. Walczaka na wysokości stacji paliw Shell. Na miejsce zostały wysłane dwa zastępy straży pożarnej, policja i pogotowie.

Na pasie ul. Walczaka od skrzyżowania z ul. Szarych Szeregów w stronę ronda Gdańskiego doszło do zderzenia 4 pojazdów – osobowego volkswagena, forda, peugeota i pojazdu ciężarowego marki mercedes. W wyniku wypadku ranna została kobieta kierująca peugeotem, została zabrana przez pogotowie do szpitala.

Na miejscu zdarzenia pracują policjanci, którzy wyjaśniają dokładne okoliczności wypadku. - - Mężczyzna kierujący pojazdem ciężarowym nie zachował odpowiedniej odległości od poprzedzającego go peugeota, wskutek czego nie wyhamował i uderzył w tył auta. To spowodowało efekt domina i zderzenie się kolejnych pojazdów, które zatrzymały się przed peugeotem - komentuje Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Ulica Walczaka oraz rondo Gdańskie jest zakorkowane. Kierowcy stoją również na Zawackiej i Górczyńskiej. Kto może, niech lepiej omija tę część miasta. - Stoję w korku na Walczaka. Jest jeden wielkie korek, nikt nie kieruje ruchem na rondzie Gdańskim. W takiej sytuacji powinna być policja, a tak to ludzie na siebie trąbią - relacjonuje czytelniczka Paulina.

FotoreportażPodziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości