• Dziś 20°/12°
  • Jutro 24°/15°
  • Pojutrze 25°/14°
  • Jakość powietrza (CAQI): 27 Dobre powietrze. Możesz bez obaw wyjść na zewnątrz.
Wiadomości

Gorzów: Pożar w mieszkaniu. Poszkodowany 76-latek

20 lutego 2023, 19:47, ak
fot. Marcin Kluwak
W poniedziałkowy wieczór doszło do pożaru w mieszkaniu na 9 piętrze w bloku przy ul. Walczaka w Gorzowie. Jak się okazało, doszło do pożaru kuchenki gazowej i okapu przez co panowało bardzo duże zadymienie. 76-letni mężczyzna przebywający w środku, ewakuował się na balkon, ale i tak nawdychał się dymu. Został przekazany pod opiekę załodze pogotowia.

W poniedziałek 20 lutego o godz. 19.28 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o pożarze mieszkania na 9 piętrze w bloku przy ul. Walczaka. Na miejsce zostały wysłane cztery zastępy straży pożarnej, policja i pogotowie.

Kiedy strażacy dotarli na miejsce, w mieszkaniu panowało bardzo duże zadymienie. Okazało się, że doszło do pożaru kuchenki gazowej i okapu. W budynku został od razu odłączony gaz. Natomiast 76-letni mężczyzna, który przebywał w mieszkaniu, ewakuował się na balkon. Stamtąd został zabrany przez strażaków.

Mężczyzna nawdychał się dymu, został przekazany pod opiekę załodze pogotowia.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości