• Dziś 23°/13°
  • Jutro 27°/17°
  • Pojutrze 27°/15°
  • Jakość powietrza (CAQI): 13 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Wszedł na czerwonym świetle. Został potrącony przez kierowcę alfy romeo

20 lutego 2023, 07:25, ak
fot. Wypadki Gorzów
W poniedziałkowy poranek 20 lutego przy ul. Estkowskiego w Gorzowie doszło do potrącenia pieszego. Mężczyzna wszedł na czerwonym świetle na pasy i został potrącony przez kierującego alfą romeo. Pieszy został ukarany mandatem w wysokości 1200 zł.

W poniedziałek 20 lutego po godz. 6 rano doszło do potrącenia na oznakowanym przejściu dla pieszych z sygnalizacją świetlną przy ul. Estkowskiego na wysokości Askany. Na miejsce został wysłany policyjny patrol.

Kierujący samochodem osobowym marki alfa romeo potrącił na pasach mężczyznę. Jednak jak się okazało, to pieszy ponosił winę za to zdarzenie, ponieważ wszedł na pasy na czerwonym świetle. Na szczęście potrąconemu mężczyźni nic się nie stało, chociaż w aucie została zbita przednia szyba.

- Mężczyzna wszedł na pasy na czerwonym świetle, przez co doprowadził na zdarzenia. Na szczęście nie odniósł żadnych obrażeń. Pieszy został ukarany mandatem w wysokości 1200 zł – komentuje Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości