• Dziś /-2°
  • Jutro /-2°
  • Pojutrze /-1°
  • Jakość powietrza (CAQI): 11 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Pożar mercedesa w Gorzowie. To było celowe podpalenie? [film]

20 lutego 2023, 08:37, ak
fot. czytelnicy
Przy ul. Zacisze w Gorzowie doszło do pożaru samochodu osobowego marki mercedes. Na miejsce została wysłana straż pożarna i policja. Przód auta uległ całkowitemu spaleniu. Według mieszkańców było to celowe podpalenie.

W niedzielę 19 lutego o godz. 21.04 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o pożarze samochodu osobowego marki mercedes przy ul. Zacisze w Gorzowie. Na miejsce został wysłany jeden zastęp straży pożarnej oraz policja.

Kiedy strażacy dotarli na miejsce, cały przód auta był cały objęty ogniem. - Spaleniu uległa komora silnika. Na miejscu był właściciel samochodu i policja, która prowadzi w tej sprawie dochodzenie – mówi Bartłomiej Mądry, oficer prasowy gorzowskiej straży pożarnej.

Mieszkańcy nie mają wątpliwości, że było to celowe podpalenie. - Pod samochodem została znaleziona butelka owinięta szmatą - relacjonuje czytelniczka Wiktoria. - Kobieta, która próbowała gasić auto, mówiła że zostało podpalone – mówi z kolei inny mieszkaniec ul. Zacisze.

Co na to policja? - Prowadzimy postępowanie w tej sprawie. Biegły z zakresu pożarnictwa wyda opinię dotyczącą przyczyny powstania pożaru – komentuje Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości