• Dziś 10°/5°
  • Jutro /7°
  • Pojutrze 11°/3°
  • Jakość powietrza (CAQI): 17 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Gorzów: "Mamy interwencję, bo podobno u nas się pali” [film]

5 lutego 2023, 14:45, red
fot. www.tiktok.com/@kubson.ek
W czwartkowy wieczór doszło do nietypowej interwencji straży pożarnej i policji przy ul. Słonecznej w Gorzowie. Służby zostały wezwane do pożaru mieszkania, jednak kiedy dotarli pod wskazany adres, okazało się, że żadnego pożaru nie ma. Natomiast w mieszkaniu grupa znajomych zorganizowała imprezę i za pomocą projektora wyświetliła na ścianie płonący kominek.

W czwartek 2 lutego o godz. 19.51 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o pożarze w bloku przy ul. Słonecznej 76. Zgłaszający twierdził, że widział przez okno duże płomienie w mieszkaniu. Na miejsce zostały wysłane cztery zastępy straży pożarnej i policja.

Kiedy służby dotarły pod wskazany adres, szybko okazało się, że żadnego pożaru nie ma. Natomiast w mieszkaniu, gdzie miało się palić, grupa znajomych urządziła sobie imprezę i za pomocą projektora wyświetliła na ścianie płonący kominek.

Osoby zgromadzone w mieszkaniu były mocno zdziwione i rozbawione, kiedy zobaczyły jak do środka weszli strażacy w butlach tlenowych w asyście policji. Również służby były całą sytuacja rozbawione, kiedy zobaczyły, że cała afera była przez wirtualny kominek wyświetlany na ścianie.

Nagranie całej interwencji trafiło na Tik Toka z podpisanem ""Mamy interwencję, bo podobno u nas się pali. #bekażycia", gdzie bije rekordy popularności. Na filmiku słychać rozbawienie wśród zabranych osób. „Nawet nie wpadłem na to, że może to wyglądać jak pożar", "Ile mamy osób na imprezie", "Ja nawet nie wiedziałam, że tyle osób dzisiaj będzie u nas na imprezie".

 

@kubson.ek #interwencja #policja #strazpozarna #wjazdnachatę #projektor #pożar #ognisko #impreza #dobrazabawa #zagrozeniezycia #bekazycia #gorzow #lubuskie #spotkanie ♬ dźwięk oryginalny - Kubson.ek

 

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach GoogleWięcej takich artykułów znajdziesz na stronie głównej gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości