• Dziś -2°/-5°
  • Jutro /-2°
  • Pojutrze /-2°
  • Jakość powietrza (CAQI): 63 Bywało lepiej… To nie jest najlepszy dzień na wyjście.
Wiadomości

Zderzenie renault i volkswagena koło Askany

19 stycznia 2023, 13:08, red
fot. Wypadki Gorzów
W czwartkowe południe doszło do zderzenia renault i volkswagena na skrzyżowaniu ul. Estkowskiego i Orląt Lwowskich. Policjanci ustalają, który z kierowców zignorował sygnalizację świetlną i wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle.

W czwartek 19 stycznia o godz. 12.24 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o wypadku koło Askany. Na miejsce został wysłany jeden zastęp straży pożarnej, policja i pogotowie.

Na skrzyżowaniu ul. Estkowskiego i Orląt Lwowskich doszło do zderzenia renault i volkswagena. - Jedno z aut wyjeżdżał od strony parkingu Askany w ul. Estkowskiego, drugie jechało prosto ul. Estkowskiego. Jedno z aut wjechało na skrzyżowanie na czerwonym świetle, ustalamy który kierowca zignorował sygnalizację - komentuje Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Jedna z osób uskarżała się na ból pleców, ale na szczęście nikomu nie stało się nic poważnego. Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od naszej czytelniczki Małgorzaty na facebookowym profilu gorzowianin.com.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości