Wiadomości

Zderzenie renault i volkswagena koło Askany

19 stycznia 2023, 13:08, red
fot. Wypadki Gorzów
W czwartkowe południe doszło do zderzenia renault i volkswagena na skrzyżowaniu ul. Estkowskiego i Orląt Lwowskich. Policjanci ustalają, który z kierowców zignorował sygnalizację świetlną i wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle.

W czwartek 19 stycznia o godz. 12.24 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o wypadku koło Askany. Na miejsce został wysłany jeden zastęp straży pożarnej, policja i pogotowie.

Na skrzyżowaniu ul. Estkowskiego i Orląt Lwowskich doszło do zderzenia renault i volkswagena. - Jedno z aut wyjeżdżał od strony parkingu Askany w ul. Estkowskiego, drugie jechało prosto ul. Estkowskiego. Jedno z aut wjechało na skrzyżowanie na czerwonym świetle, ustalamy który kierowca zignorował sygnalizację - komentuje Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Jedna z osób uskarżała się na ból pleców, ale na szczęście nikomu nie stało się nic poważnego. Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od naszej czytelniczki Małgorzaty na facebookowym profilu gorzowianin.com.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości