Wiadomości

Kierujący BMW rozbił auto o lampę. Miał zatrzymane prawo jazdy [zdjęcia]

17 stycznia 2023, 10:36, red
fot. Damian Pyta
We wtorek 17 stycznia przy Al. Konstytucji 3 Maja w Gorzowie doszło do wypadku. Kierujący BMW rozbił auto o latarnię. Do szpitala trafiła pasażerka. Jak się okazało, mężczyzna kierujący osobówką miał zatrzymane prawo jazdy na 3 miesiące.

We wtorek 17 stycznia o godz. 10.16 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o wypadku przy Al. Konstytucji 3 Maja. Na miejsce zostały wysłane dwa zastępy straży pożarnej, policja i pogotowie.

Jak się okazało, kierujący samochodem marki BMW, który jechał Al. Konstytucji 3 Maja w kierunku centrum, w pewnym momencie stracił panowanie nad kierownicą i zjechał na prawą stronę, gdzie uderzył w latarnię. Do zdarzenia doszło na wysokości stacji paliw Shell. Przyczyną wypadku była najprawdopodobniej nadmierna prędkość.

- Okazało się, że mężczyzna nie powinien znajdować się w ogóle za kierownicą BMW. W grudniu 2022 roku zostało mu zatrzymane prawo jazdy na 3 miesiące za przekroczenie prędkości. W tej sytuacji policjanci zrezygnowali od ukarania mężczyzny mandatem i skierują wniosek o ukaranie do sądu – komentuje Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Pod opiekę pogotowia trafiła pasażerka BMW, która następnie została zabrana do szpitala. 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości