• Dziś 27°/16°
  • Jutro 23°/12°
  • Jakość powietrza (CAQI): 14
Wiadomości

Uwaga na drogach, bo łatwo nie jest. Szczególnie poza Gorzowem!

12 grudnia 2022, 10:09
Na ulicach miasta śniegu nie ma, ale poza Gorzowem może być już niebezpiecznie. Przekonali się o tym kierowcy dwóch aut, które spotkały się na drodze na rogatkach Racławia. Na szczęście nic nikomu się nie stało.
Jak na razie śnieg szerokim łukiem omija Gorzów, ale poza miastem już nie jest tak wesoło. Szczególnie w miejscach, gdzie nie dojeżdżają pługi, czy piaskarki. O tym, że zima dopiero się rozkręca, przekonali się kierowcy dwóch pojazdów dostawczych, które spotkały się ze sobą na drodze w Racławiu. Do zdarzenia doszło po godz. 6.30, na miejsce zostały wysłane dwa zastępy straży pożarnej, w tym OSP Bogdaniec.

W zdarzeniu nikt nie ucierpiał, ale szkody materiale są dość poważne. Kierowcy informują nas też o utrudnieniach na drogach powiatowych i gminnych na południe od Gorzowa. Ślisko jest między innymi na drodze do Sulęcina.

Natomiast wszystkie drogi zarządzane przez GDDKiA w naszym regionie są przejezdne, a nawierzchnia jest czarna i mokra. Jednak w każdej chwili może się to zmienić, ponieważ także i w Gorzowie spodziewane są opady śniegu. Warto więc uważać!

Prawdziwe lodowisko jest też na odcinku byłej drogi krajowej numer 3, pomiędzy Brzozowcem a Trzebiszewem. Tam kierujący samochodami ciężarowymi na oblodzonej nawierzchni mają problem z podjazdem pod wzniesienia.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com

FotoreportażPodziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości