• Dziś 14°/5°
  • Jutro 11°/2°
  • Pojutrze 11°/2°
  • Jakość powietrza (CAQI): 15 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Kierująca chryslerem wjechała wprost pod tramwaj

9 grudnia 2022, 12:16
fot. Wypadki Gorzów
W piątkowe południe doszło do kolejnego zderzenia z tramwajem przy ul. Walczaka w Gorzowie. Tym razem na wysokości wieżowca dawnego Stilonu kierująca samochodem marki chrysler wjechała wprost pod tramwaj linii nr 1 w kierunku Wieprzyc.

W piątek 9 grudnia o godz. 12 doszło do kolejnego zderzenia z tramwajem przy ul. Walczaka w Gorzowie. Na wysokości wieżowca dawnego Stilonu, kierująca chryslerem wjechała wprost pod tramwaj linii nr 1, który jechał w kierunku Wieprzyc.

Na szczęście nikomu nic się nie stało, jednak ruch tramwajów został czasowo wstrzymany. - W związku z kolejnym zdarzeniem przy ul. Walczaka, do czasu uprzątnięcia pojazdów tramwaje linii nr 1 i 3 kursują w skróconej relacji, czyli do przystanku Pomorska – informuje Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie.

Wcześniej, bo przed godz. 9 rano przy ul. Walczaka na wysokości wyjazdu ze szpitala doszło do zderzenia forda z tramwajem. Poszkodowany został pasażer tramwaju, który upadł podczas gwałtownego hamowania.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości