• Dziś 20°/12°
  • Jutro 24°/15°
  • Pojutrze 25°/14°
  • Jakość powietrza (CAQI): 27 Dobre powietrze. Możesz bez obaw wyjść na zewnątrz.
Wiadomości

Mieszkańcy ruszyli do sklepów. Zakorkowany parking w Nova Park [zdjęcia]

11 grudnia 2022, 15:49
fot. Marcin Kluwak
Wiele osób zdecydowało się zrobić przedświąteczne zakupy w pierwszą niedzielę handlową grudnia i wybrały się do centrum handlowego Nova Park w Gorzowie. Zmotoryzowani utknęli w korku, zarówno przy wyjeździe z parkingu, jak i wjeździe do środka.

W niedzielę 11 grudnia sklepy i galerie są otwarte. Wszystko za sprawą pierwszej z dwóch niedzieli handlowych tuż przed świętami Bożego Narodzenia. Wiele osób postanowiło wykorzystać wolną niedzielę i wyruszyć w poszukiwaniu świątecznych prezentów do galerii handlowych w Gorzowie.

O ile ruch, w Kupcu Gorzowski, galerii Feeria czy Askanie jest umiarkowany, to w niedzielne popołudnie centrum handlowe Nova Park przeżywa prawdziwe oblężenie. Osoby, które zdecydowały się wybrać samochodem do Nova Park utknęły w korku przy wyjeździe z parkingu. Średnio wyjazd zajmuje około 30 minut, więc nie jest jeszcze tak źle, ponieważ światła na skrzyżowaniu ul. Przemysłowej i Mechanicznej są wyłączone. Inaczej wyjazd z parkingu zajmowałby o wiele więcej czasu.

Łatwo też nie mają kierowcy, którzy dopiero wjeżdżają na wielopoziomowy parking. Tutaj swoje też trzeba odstać. Praktycznie wszystkie miejsca postojowe na wszystkich poziomach są zajęte. Żeby znaleźć wolną przestrzeń do parkowania, trzeba uzbroić się w cierpliwość.

Na parkingu znajdziemy nie tylko tablice rejestracyjne z Gorzowa i powiatu gorzowskiego, ale również ościennych powiatów: strzelecko-drezdeneckiego, myśliborskiego, sulęcińskiego czy międzyrzeckiego.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com

Fotoreportaż


1/6 Niedziela handlowa w Nova Park

1/6 Niedziela handlowa w Nova Park

2/6 Niedziela handlowa w Nova Park

2/6 Niedziela handlowa w Nova Park

3/6 Niedziela handlowa w Nova Park

3/6 Niedziela handlowa w Nova Park

4/6 Niedziela handlowa w Nova Park

4/6 Niedziela handlowa w Nova Park

5/6 Niedziela handlowa w Nova Park

5/6 Niedziela handlowa w Nova Park

6/6 Niedziela handlowa w Nova Park

6/6 Niedziela handlowa w Nova Park

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości