• Dziś 28°/16°
  • Jutro 29°/16°
  • Jakość powietrza (CAQI): 13
Wiadomości

Gorzów: Ktoś rozpylił gaz w sklepie

6 grudnia 2022, 16:41
We wtorkowe popołudnie doszło do ewakuacji sklepu Netto przy ul. Fabrycznej w Gorzowie. Wszystko przez to, że jeden z klientów rozpylił w środku gaz. Na miejscu jest grupa chemiczna z gorzowskiej straży pożarnej.

We wtorek 6 grudnia o godz. 16.25 dyżurny gorzowskiej straży pozarnej otrzymał zgłoszenie o tym, że ktoś rozpylił gaz w markecie Netto przy ul. Fabrycznej. Na miejsce zostały wysłane dwa zastępy straży pożarnej – w tym grupa chemiczna z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2 oraz policja.

Okaząło się, że ktoś rozpylił w sklepie nieznany gaz. Klienci Netto oraz pracownicy zostali ewakuowani, a sklep został zamknięty. Na miejscu trwają działania strażaków.

Według informacji do których dotarł portal gorzowianin.com, w markecie doszło do szarpaniny pomiędzy dwoma młodymi mężczyznami. Podczas kłótni jeden z nich wyciągnął nieznany gaz i użył go wobec drugiego mężczyzny. Trwa sprawdzanie, co to był za gaz.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com

FotoreportażPodziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości