• Dziś 30°/19°
  • Jutro 27°/16°
  • Jakość powietrza (CAQI): 10
Wiadomości

Jarosław Kaczyński w Gorzowie. Mieszkańcy planują protest

29 listopada 2022, 12:42
Protest podczas wizyty w Stargardzie Szczecińskim
Prezes PiS Jarosław Kaczyński kontynuuje objazd po Polsce. W niedzielę 4 grudnia Kaczyński przyjedzie do Gorzowa, gdzie spotka się z sympatykami partii. Mieszkańcy Gorzowa planują protest.

Od kilku miesięcy Jarosław Kaczyński, prezes Prawa i Sprawiedliwości jeździ po Polsce, gdzie spotyka się z sympatykami partii. W każdy weekend prezes PiS odwiedza kolejne województwa. Tym razem w pierwszy weekend grudnia ma pojawić się również w województwie lubuskim. W planach jest m.in. Gorzów i Zielona Góra.

Jarosław Kaczyński w Gorzowie. Gdzie odbędzie się spotkanie?

Wizyta Jarosława Kaczyńskiego w Gorzowie została zaplanowana na niedzielę 4 grudnia. Spotkanie odbędzie się w auli Akademii im. Jakuba z Paradyża, czyli w budynku nr 5 przy ul. Chopina 52. Spotkanie, jak w innych częściach kraju nie będzie otwarte dla szerokiej publiczności, więc do środka będą mogły wejść tylko osoby zaproszone. Spotkanie z prezesem PiS rozpocznie się o godz. 16.30.

Przyjazd Kaczyńskiego do Gorzowa. Mieszkańcy zapowiadają protest

Przyjazd prezesa PiS do poszczególnych miast to również fala protestów. W każdej miejscowości zbierają się mniejsze lub większe grupy przeciwników PiS. Taki protest zaplanowano również w Gorzowie.

Mieszkańcy Gorzowa zgłosili legalne zgromadzenie podczas którego będą protestować. Gorzowianie wspólnie z mieszkańcami powiatu strzelecko-drezdeneckiego, międzyrzeckiego i słubickiego zamierzają protestować przez głównym wejściem do budynku nr 5 w niedzielę 4 grudnia w godz. od 15 do 21.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości