• Dziś 27°/16°
  • Jutro 23°/13°
  • Jakość powietrza (CAQI): 11
Wiadomości

W Gorzowie i okolicach drogi są nieodśnieżone. O kolizję nietrudno! [zdjęcia]

19 listopada 2022, 12:02, mk
Intensywne opady śniegu sprawiły, że niektórzy kierowcy nie radzą sobie na drogach. Zanim na ulicach i chodnikach pojawi się "ciężki" sprzęt, musimy zachować jeszcze większą ostrożność. O zdarzenie drogowe nietrudno.

Zanim zatankujesz, sprawdź ceny paliw w Gorzowie.

Pecha miał kierowca samochodu osobowego, który poruszał się po drodze od Wawrowa w kierunku DK22. Tuż przed skrzyżowaniem, z powodu śliskiej nawierzchni, kierujący samochodem osobowym nie opanował pojazdu i wpadł do rowu. Samochód utknął w zasypanych śniegiem krzakach.

Coś Cię wkurza? Widzisz coś niepokojącego? Daj nam znać! Napisz do nas na WhatsApp-ie lub Messengerze.

Problemy z przejazdem mają też niektórzy kierowcy na wielu wzniesieniach w naszym mieście. Te "najtrudniejsze" zawsze podczas pierwszych opadów śniegu sprawiają wiele kłopotów. Przekonał się o tym kierowca samochodu ciężarowego, który chciał podjechać pod tzw. górkę 104, czyli Aleje księdza Witolda Andrzejewskiego. Utknął w połowie podjazdu. Na szczęście z pomocą kierowcy ciężarówki przyszli inni użytkownicy dróg. Na naszym filmie widać, jak najpierw osobówką, a później większymi samochodami kierowcy pomagają podjechać pod nieodśnieżony odcinek Alei Księdza Witolda Andrzejewskiego. Po wielu próbach tak sztuka się powiodła! 

O złych warunkach drogowych w Gorzowie i okolicach pisaliśmy więcej w artykule pt.: Intensywne opady śniegu w Gorzowie. Trudne warunki na drogach

FotoreportażPodziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości