• Dziś 30°/19°
  • Jutro 27°/16°
  • Jakość powietrza (CAQI): 13
Wiadomości

Uważajcie na drogach i chodnikach. W Gorzowie ma spaść śnieg!

18 listopada 2022, 21:54
fot. archiwum
IMGW wydało ostrzeżenie dla północnej części województwa lubuskiego. Chodzi o opady śniegu. Według synoptyków mają one pojawić się w sobotę, około południa. Intensywne opady śniegu mogą wystąpić do północy.

Pogoda zmienną jest. Jeszcze kilka dni temu cieszyliśmy się z pięknej, dość ciepłej jesieni. O tym jednak szybko zapomnimy, bo przed nami mroźna i śnieżna sobota. Tak przynajmniej wynika z ostrzeżenia, które wydał Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej. Intensywne opady śniegu spodziewane są na terenie powiatów: gorzowskiego, międzyrzeckiego, słubickiego, strzelecko-drezdeneckiego i sulęcińskiego. Ostrzeżenie dotyczy także samego miasta Gorzowa.

Śnieg ma padać od godziny 12:00 w dniu 19.11.2022 (sobota) do północy. Ostrzeżenie o intensywnych opadach śniegu ważne jest więc przez 12 godzin. Według synoptyków z IMGW "prognozowane są opady śniegu powodujące przyrost pokrywy śnieżnej o 10-15 centymetrów". 

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości