• Dziś /-2°
  • Jutro /0°
  • Pojutrze /2°
  • Jakość powietrza (CAQI): 83 Zła jakość powietrza! Lepiej zostań dzisiaj w domu.
Wiadomości

Rodzina zaginionego Marcina prosi o pomoc w poszukiwaniach

17 listopada 2022, 09:03
Od kilku dni trwają intensywne poszukiwania zaginionego Marcina Jastrzębskiego w Gorzowie. W działania zaangażowani są policjanci, strażacy oraz rodzina i bliscy zaginionego mężczyzny. Rodzina Marcina po raz kolejny prosi mieszkańców Gorzowa o pomoc w poszukiwaniach. Zbiórka chętnych osób w czwartkowe popołudnie na pętli tramwajowej na Wieprzycach.

Kolejną dobę trwają poszukiwania zaginionego Marcina Jastrzębskiego, z którym bliscy nie mają kontaktu od 11 listopada. W czwartek 10 listopada 31-letni Marcin Jastrzębski wyszedł z domu na os. Europejskim w Gorzowie, aby spotkać się ze znajomymi. Mężczyzna w piątek 11 listopada o godz. 5 rano opuścił bar Ósemka przy ul. Mostowej, gdzie był ze znajomymi. Następnie poszedł ul. Sikorskiego, gdzie na przystanku „Zakład Energetyczny” spędził kilkadziesiąt minut. Następnie wrócił w kierunku centrum i skręcił w ul. Garbary. Mężczyzna po raz ostatni kontaktował się z bliskimi telefonicznie o godz. 5.35. Od tamtej pory telefon 31-latka jest wyłączony.

W poszukiwania zaangażowanych jest kilkadziesiąt osób, to nie tylko policjanci, ale również strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej z Mosiny. To jednostka, która ma wieloletnie doświadczenie w poszukiwaniach z wykorzystaniem specjalistycznych psów i sonarów. Sprawdzana jest rzeka Warta oraz jej nadbrzeża oraz wszystkie pustostany czy klatki schodowe. Służby sprawdziły również staw w parku Róż oraz rzekę Kłodawkę.

O pomoc w poszukiwaniach proszą po raz kolejny bliscy zaginionego Marcina. - Jeżeli ktoś chce pomóc, to ruszamy z poszukiwaniami nad brzegami Warty na Wieprzycach w czwartek 17 listopada. Zbiórka o godz. 14.30 na pętli tramwajowej przy ul. Kostrzyńskiej. W poszukiwaniach mogą brać udział tylko osoby pełnoletnie. Będziemy szli brzegiem Warty dlatego proszę ubrać się ciepło, buty nieprzemakalne, kamizelki odblaskowe i latarki – mówi Ewa Wilk, narzeczona zaginionego Marcina Jastrzębskiego.

Ponadto rodzina zaginionego 31-latka prosi o zgłaszanie się osób które posiadają prywatne kamery w okolicach ulic: Teatralna, Warszawska w stronę Czechowa, Podmiejska, Ogrodowa i okolice. Ważne jednak jest to, aby zapis z kamer był z 11 listopada od godz. 6 rano.

Marcin Jastrzębski ma 31 lat, budowa ciała szczupła; 185 cm wzrostu, waga około 75 kg, oczy koloru piwnego, włosy ciemne, krótkie oraz zarost broda. W chwili zaginięcia ubrany był w sportowe obuwie, granatowe dżinsy że ściągaczami, szarą bluzę z zielonym napisem EA7 oraz granatową kurtkę z kapturem. Ktokolwiek ma informację o zaginionym proszony jest o kontakt z policjantami pod numerem alarmowym 112.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości