• Dziś 29°/19°
  • Jutro 27°/16°
  • Jakość powietrza (CAQI): 19
Wiadomości

Drony, psy tropiące i sonary. Wciąż trwają poszukiwania 31-letniego Marcina z Gorzowa

15 listopada 2022, 10:09
foto: Komenda Miejska Policji w Gorzowie
Cały czas trwają poszukiwania 31-letniego Marcina z Gorzowa Wielkopolskiego. Zostały one przerwane jedynie na kilka godzin. Od samego rana służby ruszyły do akcji. Poszukiwania prowadzone są nie tylko na lądzie, ale także na w wodzie i z powietrza.

Gorzowscy policjanci wraz ze strażakami, ratownikami wodnymi poszukują zaginionego 31-letniego Marcina Jastrzębskiego. Z mieszkańcem Gorzowa Wielkopolskiego bliscy nie mają kontaktu od 11 listopada. Policjanci potwierdzili, że mężczyzna był na ulicy Sikorskiego i szedł w stronę ścisłego centrum. W pewnym momencie ślad jednak się kończy. Funkcjonariusze kryminalni i sztab poszukiwań wytypowali miejsca, w które 31-latek mógł się udać. W kilku rejonach miasta trwają policyjne działania. 

Policjanci wykorzystać chcą różne metody poszukiwań, dlatego o pomoc zwrócono się do Ochotniczej Straży Pożarnej z Mosiny. To jednostka, która ma wieloletnie doświadczenie w poszukiwaniach z wykorzystaniem specjalistycznych psów i sonarów. Funkcjonariusze wskazali miejsce, w którym zaginiony był widziany po raz ostatni. Czynności z udziałem grupy w centrum miasta i na rzece Warcie zostały zakończone po godzinie 22.

We wtorek policyjne działania zostały wznowione. Funkcjonariusze nadal będą prowadzić poszukiwania w kilku miejscach miasta, sprawdzając kilka hipotez. Oprócz działań służb mundurowych, intensywnie pracują także kryminalnie i między innymi sprawdzają kolejne nagrania z monitoringu miejskiego i kamer z firm.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com

FotoreportażPodziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości