• Dziś 24°/15°
  • Jutro 25°/14°
  • Pojutrze 24°/14°
  • Jakość powietrza (CAQI): 17 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Gorzów: Trwają intensywne poszukiwania zaginionego Marcina [zdjęcia]

14 listopada 2022, 13:39
fot. KMP Gorzów
Kolejną dobę trwają poszukiwania zaginionego Marcina Jastrzębskiego, z którym bliscy nie mają kontaktu od 11 listopada. W działania zaangażowani są policjanci, strażacy oraz rodzina i bliscy zaginionego mężczyzny.

W czwartek 10 listopada 31-letni Marcin Jastrzębski wyszedł z domu na os. Europejskim w Gorzowie, aby spotkać się ze znajomymi. Mężczyzna w piątek 11 listopada o godz. 5 rano opuścił bar Ósemka przy ul. Mostowej, gdzie był ze znajomymi. Następnie poszedł ul. Sikorskiego, gdzie na przystanku „Zakład Energetyczny” spędził kilkadziesiąt minut. Następnie wrócił w kierunku centrum i skręcił w ul. Garbary. Mężczyzna po raz ostatni kontaktował się z bliskimi telefonicznie o godz. 5.35. Od tamtej pory telefon 31-latka jest wyłączony. Ślad urywa się przy ul. Garbary. Jeszcze w weekend policjanci oraz rodzina i bliscy zaginionego mężczyzny ruszyli z poszukiwaniami. 

W poniedziałkowy poranek 14 listopada ponownie rozpoczęły się poszukiwania mężczyzny. Tym razem na bardzo dużą skalę – łodzie ze strażakami sprawdzały rzekę Wartę, funkcjonariusze policji przeczesywali brzegi Warty oraz Kłodawki. Sprawdzony przez strażaków został również staw w parku Róż.

- Policjanci kryminalni zabezpieczyli materiał wideo z miejskiego monitoringu i docierają do kolejnych firm i instytucji, by przejrzeć nagrania i odtworzyć drogę 31-latka. Mężczyzna był widziany po raz ostatni przed godz. 6 rano w centrum Gorzowa. Policjanci sprawdzają zabudowania, klatki schodowe, parki, a także nabrzeże Warty. Na rzece pływa łódź policyjna i strażacka, w niebo wzniosły się drony. W poszukiwania zaangażowali się także mieszkańcy miasta, którzy nie tylko rozpowszechniają wizerunek zaginionego, ale także biorą udział w poszukiwaniach na terenie miasta – komentuje Grzegorz Jaroszewicz.

Marcin Jastrzębski ma 31 lat,budowa ciała szczupła; 185 cm wzrostu, waga około 75 kg, oczy koloru piwnego, włosy ciemne, krótkie oraz zarost broda. W chwili zaginięcia ubrany był w sportowe obuwie, granatowe dżinsy że ściągaczami, szarą bluzę z zielonym napisem EA7 oraz granatową kurtkę z kapturem.

Ktokolwiek ma informację o zaginionym proszony jest o kontakt z policjantami pod numerem alarmowym 112.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com

Fotoreportaż


1/9 Poszukiwania zaginionego 31-latka

1/9 Poszukiwania zaginionego 31-latka

2/9 Poszukiwania zaginionego 31-latka

2/9 Poszukiwania zaginionego 31-latka

3/9 Poszukiwania zaginionego 31-latka

3/9 Poszukiwania zaginionego 31-latka

4/9 Poszukiwania zaginionego 31-latka

4/9 Poszukiwania zaginionego 31-latka

5/9 Poszukiwania zaginionego 31-latka

5/9 Poszukiwania zaginionego 31-latka

6/9 Poszukiwania zaginionego 31-latka

6/9 Poszukiwania zaginionego 31-latka

7/9 Poszukiwania zaginionego 31-latka

7/9 Poszukiwania zaginionego 31-latka

8/9 Poszukiwania zaginionego 31-latka

8/9 Poszukiwania zaginionego 31-latka

9/9 Poszukiwania zaginionego 31-latka

9/9 Poszukiwania zaginionego 31-latka

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości