• Dziś -2°/-2°
  • Jutro /-2°
  • Pojutrze /-3°
  • Jakość powietrza (CAQI): 79 Zła jakość powietrza! Lepiej zostań dzisiaj w domu.
Wiadomości

Obywatelskie zatrzymanie pijanej kobiety kierującej BMW

14 listopada 2022, 09:04
fot. archiwum
W sobotę doszło do obywatelskiego zatrzymania pijanej kierującej samochodem marki BMW przy ul. Mickiewicza w Bogdańcu. Za kierownicą siedziała 47-letnia kobieta, która miała w swoim organizmie ponad 2,5 promila alkoholu. Kobieta została zatrzymana i usłyszała zarzuty.

- W sobotę doszło do obywatelskiego zatrzymania pijanej kierującej przy ul. Mickiewicza w Bogdańcu. Kobieta była kompletnie pijana - napisał czytelnik Paweł.

Faktycznie, w sobotę 12 listopada przed godz. 18 dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie otrzymał zgłoszenie o obywatelskim zatrzymaniu pijanej kierującej samochodem osobowym marki BMW. - Doszło do zatrzymania 47-letniej kobiety, która kierowała BMW. Kobieta miała w swoim organizmie ponad 2,5 promila alkoholu. Została zatrzymana do wytrzeźwienia, a następnie usłyszała zarzuty – komentuje Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

47-latka usłyszała zarzut prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości. Grozi jej do 2 lat więzienia.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości