• Dziś 27°/16°
  • Jutro 23°/12°
  • Jakość powietrza (CAQI): 23
Wiadomości

Ryneczek przy Jerzego będzie zamknięty 11 listopada

9 listopada 2022, 09:32
fot. archiwum
Mieszkańcy Gorzowa chętnie robią zakupy na ryneczku przy Jerzego, który jest czynny w poniedziałki, środy, piątki i soboty. Dlatego dużo osób dopytuje się czy targowisko będzie czynne w najbliższy piątek 11 listopada.

Ryneczek przy Jerzego to największe i najbardziej popularne targowisko w Gorzowie. W każdy poniedziałek, środę, piątek i sobotę na ryneczku pojawiają się tłumy mieszkańców Gorzowa, którzy wolą kupić od lokalnych producentów i sprzedawców świeże warzywa, owoce, nabiał, pieczywo, mięsa i jaja, niż wybrać się na zakupy do supermarketu.

Dlatego też mieszkańcy Gorzowa dopytują się czy targowisko będzie czynne w najbliższy piątek, czyli w Święto Niepodległości. - Czy ryneczek na Jerzego będzie otwarty w piątek 11 listopada? - pyta się czytelnik Karol.

Nie mamy dobrych wiadomości, które planowały tego dnia robić zakupy na targowisko – te będzie zamknięte. - W najbliższy piątek 11 listopada obchodzimy narodowe Święto Niepodległości, a to oznacza, że ryneczek przy Jerzego będzie nieczynny. Zapraszamy w środę 9 listopada oraz w sobotę 12 listopada, a także w przyszłym tygodniu – informuje Gorzowski Rynek Hurtowy.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości