• Dziś /-2°
  • Jutro /0°
  • Pojutrze /2°
  • Jakość powietrza (CAQI): 83 Zła jakość powietrza! Lepiej zostań dzisiaj w domu.
Wiadomości

21-latek zniszczył ławkę, wiatę przystankową i trzy auta [film]

2 listopada 2022, 13:00
fot. KMP Gorzów
Policjanci ruchu drogowego zatrzymali mężczyznę, który zniszczył w centrum Gorzowa ławkę, auta i wiatę przystankową. Sytuacja została zarejestrowana przez kamery miejskiego monitoringu. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Nie potrafił wytłumaczyć swojego zachowania.

Wszystko działo się w niedzielny poranek 30 października w centrum Gorzowa. Młody mężczyzna zaczął niszczyć ławkę w rejonie przystanku autobusowego przy ul. Jagiełły. Całą sytuację zauważył operator miejskiego monitoringu i powiadomił policję.

Na nagraniu widać z kamer monitoringu widać, jak mężczyzna podchodzi do ławki, kopie ją, a następnie przewraca. Na sam koniec mężczyzna jeszcze skacze po ławce, przez co zostają złamane deski. Na nagraniu było widać, że wandal mógł również uszkodzić auta zaparkowane przy ul. Dzieci Wrzesińskich. Następnie poszedł w stronę ul. Walczaka.

Policjanci po chwili byli już na miejscu. Na skrzyżowaniu ul. Jagiełły i Walczaka zauważyli podejrzanego 21-latka, którego od razu zatrzymali. Okazało się, że mężczyzn zniszczył trzy zaparkowane pojazdy. W jednym z nich uszkodzona została przednia szyba, w drugim maska, a w kolejnym oderwane zostało lusterko i porysowane drzwi. Natomiast przy ul. Jagiełły została zniszczona ławka i wiata autobusowa.

- Zatrzymany 21-latek, zeznał, że wcześniej pił alkohol i nie potrafił wytłumaczyć swojego zachowania. Mężczyzna usłyszał dotychczas dwa zarzuty związane ze zniszczeniem aut. Swoim działaniem spowodował straty na ponad 20 tys. zł. Funkcjonariusze oczekują jeszcze na wycenę zniszczonej ławki i wiaty przystankowej, aby uzupełnić zarzuty – komentuje Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości